Търси се :)
collapse

Автор Тема: Търси се :)  (Прочетена 2979 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
Re: Търси се :)
« Отговор #15 -: 18 Януари 2018 год. 12:24 часа »
Изхождам от факта, че с правилни волани не се търсят в Англия и затова цените би трябвало да са по- ниски от тези с десни волани ама то пък като се замислиш, че там англичаните са малцинство и то ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2391
« Отговор #16 -: 18 Януари 2018 год. 13:05 часа »
Търсят се точно от тези които имат намерение да ги карат в европейските държави. Това е отговора и логиката на пазара.

Неактивен driver1

• Професионален шофьор
  • Публикации: 253
« Отговор #17 -: 18 Януари 2018 год. 13:16 часа »
Търсят се точно от тези които имат намерение да ги карат в европейските държави. Това е отговора и логиката на пазара.

Лъжльото е велик! Въобразил си е, че британците са се прецакали да си купят с ляв волан и сега, като са се усетили ги продават на безценица. Абе веселял и Ментето, забавлява 4-5 форума...:-)

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #18 -: 18 Януари 2018 год. 21:19 часа »
----------- 1, писна ми от -----------ските ти коменти ,,,,,,,,,, а това, че с ляв волан са по- евтини го бях чул в едно предаване дето един купуваше и продаваше коли в Англия,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 927
« Отговор #19 -: 18 Януари 2018 год. 22:02 часа »
,,,,,,,,а това, че с ляв волан са по- евтини го бях чул в едно предаване дето един купуваше и продаваше коли в Англия,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Няма такъв вариант! Красимир много точно ти обясни причината. Даже някои номизматични класики се купуват от Щатите, Холандия, Дания...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #20 -: 18 Януари 2018 год. 22:58 часа »
Някой знае ли А3 фейслифт след 2008 1.9 тди 105 коня с какъв съединител е? Както и Поло, Голф, Пасат след 2010-та ? 1.6тди блумоушън?
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #21 -: 19 Януари 2018 год. 08:25 часа »
Единия от сервизите ми съм го дал под наем от няколко години на един Калин дето във форумите на VAG групите го смятат за гуру на тези марки и като си нямам работа ходя да си приказваме и да понаучавам по нещичко, защото при него ходят само някакви маниаци дето им слага някакви ненормално големи турбини, кулери, чипове и кво ли не та там като се заслушам в приказките им за керамични съединители и други съм останал с впечатлението, че на тези по- новите  феродовите им дискове са твърди а демпферите им са на маховиците ама не знам дали на всички модели е така ,,,,,,,  виж в нета със сигурност има инфо по въпроса.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #22 -: 19 Януари 2018 год. 17:21 часа »
От това, което намирам в нета,  май всички по-нови са с двоен мас маховик, а доколкото разбрах преминаването на обикновен, нито е по-евтино, нито е здравословно... :( То да е филтър или крушка на вар да не го мислиш, ни то си е основен ремонт, а явно ги хвърлят често, защото има екземпляри на по 100-120к, на които вече са подменени... Не знам каква кола да си избера вече... май ще си карам Поло-то...

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #23 -: 19 Януари 2018 год. 21:05 часа »
Не е толкова скъпа смяната,,,,,,,,,,,,,,,,, ама да го правиш в България,,,,,,

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #24 -: 20 Януари 2018 год. 00:24 часа »
Ич не е, за Шарана ми искАха само зачастите над 1.3к. Тук казаха, че започваме да говорим от 750 паунда, демек - сещай се къде 1000

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #25 -: 20 Януари 2018 год. 11:20 часа »
Като дойдеш със Шарана в София ми се обади,,,,,,,, цената е наполовина.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #26 -: 20 Януари 2018 год. 14:10 часа »
Той е в София от повече от година, ма лев не давам повече по него. Засега върви, като спре ще го режа.
Чета за тия DSG 6000лв мехатроници съединители маховици - луда работа...
Затова има евтини коли тук, що източи ли се ресурса /а той очевидно е оскъден/, после става мама мия...

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #27 -: 20 Януари 2018 год. 15:00 часа »
900 лева му излезна съединителя на един приятел скоро ,,,,, мани ги тия от 6000.

Софийска фирма търси международен шофьор за вътрешни превози Европа

Започната от TransФорум Работа

Отговора: 20
Прегледи: 6206
Последна публикация 01 Март 2017 год. 22:18 часа
от micyri
фирма търси шофьор С+Е вътешно в Европа

Започната от eurotesФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 2472
Последна публикация 19 Февруари 2017 год. 09:45 часа
от kras