collapse

Автор Тема: {Форумът}  (Прочетена 1129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 951
{Форумът}
« -: 02 Април 2018 год. 18:29 часа »
А ве, и преди май съм питал, ма ми интересни две неща...
50-70 редовни посетители (по моя бегла преценка), което не е малко, от тях около 10% логнати и забележете - СКРИТИ!?
От какво се криете бре, джанъм!? И как са криете, а аз не мога (не че искам)? Смущава ме масовостта на "крищите се" - 100%, като изключа мене си - а ако са включа, мой спаднат до къде 85-90%, което па си е много. Споделете! Ако има от какво да се крием, кажете, са предпазя и аз! Колегиално е, мислим...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2436
Re: {Форумът}
« Отговор #1 -: 10 Май 2018 год. 15:37 часа »
Сега се чудя какво да напиша. Очаква се да знам кво става, а не знам. Може би има такава опция, може да е имало (и то имаше) разни администраторски потребители и да преглеждат, а да не пишат. Може и да не е така...
Може да е грешка в кода. Предполагам, че е последното. Мен лично това не ме смущава. Ама ще взема да поставя въпроса, то даже въпроса вече е поставен тука...

А дали са малко или много тоя брой потребители - според мен са малко, но какво да се прави - малко но силни :)
Сайта заприлича на комерсиален - ма колко да е комерсиален, ако никой не цъка рекламите - аз лично да съм цъкнал 3-4, половината по грешка :)
Важното е, че изглежда по-добре от другите и дава повече шарениики... )

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #2 -: 02 Юни 2018 год. 12:16 часа »
Бях забравил да отговоря, на въпроса на Рошавия, имало е грешка в базата данни, нам си кво се е поправило и сега отчита коректни резултати.
Бе прави ми впечатление, че напоследък старите кримки като например Райдера не пишат тук, а са много активни другаде. А иначе виждам, че нема тема непогледната от него.

Ивайло, ти да не се обиди нещо на тук живущите?

Неактивен driver1

• Професионален шофьор
  • Публикации: 294
« Отговор #3 -: 02 Юни 2018 год. 12:42 часа »

...Ивайло, ти да не се обиди нещо на тук живущите?

Дреме ти на... джоба!
Райбераста се чувства несигурен, където някой на му вика "бате Иво", (хахаха, "бате"?) и не изрази по някакъв начин респект към празнословния самохвалко. То, самохвалко - добре, ама и патологичен лъжец!
Пък и с ограничените си интереси, които на всичкото отгоре не може и да формулира адекватно...За какво ти е?
Абее...малко са го били по паркингите! Даже са го пропуснали.
Фукльо! Сега ще ходим в Тадж Махал на ваканция! Находките от преоценени прахосмукачки, очевидно, не хванаха дикиш. И х'американското ранчо мина по реда си - подарил го от добро сърце! Еееех! Мъка! Ще се ощипя!

Краси, не се опитвай да заменяш смисъл с количество. Ако ще никой да не остане тук, и ти, и аз, и други да си тръгнем и никой не остане, ще е по-добре, отколкото да бъде клиника за нарциси, обилно захранвана със спам и никому ненужна лична битова информация.
Иначе, и аз ще опитам човек да стана, самочувствие да добия и да стигна до Тадж Махал. Тренирам вече: Омммм!...Омммм!...Оммм!...

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #4 -: 02 Юни 2018 год. 18:18 часа »
Аз нямам нищо против Иво, лошо не ми е направил. Дори и тук ще се повторя, дал ми е доста информация, която съм нямал откъде да получа. Доста, доста... достатъчно, за да си направя някои изводи. В тоя смисъл може да ме е спасил от хвърлянето в опасен проект или нещо подобно и загуба на много пари.
А като човек не искам да коментирам, всеки си има недостатъци в т.ч. и аз, даже аз имам страшно много, просто успешно ги крия. :)
Ще ми се да не се караме и спориме за такива глупости. Кой кво казал, кво направил. Да не сме дребнави :)

Иво има място във форума, като премахнеме каквото там има да се премахва от неговите изказвания, има много истина и факти, които са интересни дори и на мен, след толкова години шофьорлък. Лошото е, че той неговото място не го заема, а дори не знае за него. Ей го на, спомням си, че преди време му предложихме да качва клиповете си в специален раздел. Раздела си стои, клипове нема. Е, негова интелектуална собственост са, той си решава къде да и качва линковете и къде не. Но да, недостатъка му е, че не прави това по форумите в което е добър - а именно да качва видео информация, там няма равен все още. А приказките, парите в жабката на зила, тия работи сме зрели хора, викам, да не им обръщаме внимание изобщо.
Та така Иво, ако видиш кво съм ти писал... :)

Краси, не се опитвай да заменяш смисъл с количество. Ако ще никой да не остане тук, и ти, и аз, и други да си тръгнем и никой не остане, ще е по-добре, отколкото да бъде клиника за нарциси, обилно захранвана със спам и никому ненужна лична битова информация...
Е, без това не може, във всеки форум има повече или по-малко, но има лична информация, това е вид социален сайт, срещаме се споделяме си. Уж повече за професията, но чат-пат и за да подсилиме казаното пускаме по някоя лична история. Нема лошо!

Понеже темата е {Форума}, ненам що така със скоби е написано, може би кавички е изкал да сложи автора, но няма значение де, за мен форума с две думи е "преобладаващо образователен", макар и информацията да е недостатъчна, поради факта, че участието е слабо и понякога клони към жълто. Не става само с един-двама, рядко трима активни, малко заприличва на публична размяна на есемеси. Ефекта се губи, ако ме разбирате. Трябва си активност, пък макар и малко извън  обичайните теми.

А колко информация може да бъде споделена тук, кипи и ври от новини в транспорта, ама нема кой...
Видя нещо интересно, викам си, чакай да го споделя... пък то само аз, в един момент не ми се споделя чак толкова :)

Впрочем, някои потребители може би ще се оплачат именно от това, че има твърде силно приствие на едни и същи хора (разбирайте мене)... бих се махнал, ама пък къде да ида... ни фейсбук имам, ни ме искат по другите форуми. Не че и да ме искат ще ида де.. абе сложна работа.  8)

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #5 -: 03 Юни 2018 год. 12:09 часа »
Скобите са знак за по-силно синтактично отделяне на думи, изрази и изречения в сравнение със запетаята и тирето. В скоби се заграждат обособени или вметнати думи и изрази, а понякога и препинателни знаци (удивителна, въпросителна, комбинация от двете).
Още от зората на първия шофьорски форум (преди 12 години), апелирам за повече активност и споделяне на всякаква информация. Както не веднъж съм наричал огромната част от юзърите - консуматори. Дали ще е жълто, дали ще е професионално и полезно, юзърът е преди всичко консуматор. Щом за 12 гОдин' нищо са не е променило, няма да се и занапред. Ний сме готованковци - чакаме някой да ни оправи, информира, реформира... някой друг, но не ние самите!
Иначе и Райберо не остава по-назад. Той е там, където има интрига и интригата не го засяга персонално. Беше срещу работодателя и малките заплати, сега е срещу бачкатора и справедливите му искания за достойно заплащане. Фурнаджийска лопата... има ги под път и над път, нищо ново под слънцето...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Ban (забрана)
« Отговор #6 -: 09 Септември 2018 год. 22:23 часа »
Странна забрана ми се яви на лаптопа на домашното АйПи. Явно не е забрана по потребителско име, инак  нямаше да мога да пиша от телефона... Къф ли е проблема. Не намерих и форма за връзка с администрацията, ама не съм и търсил усърдно.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #7 -: 09 Септември 2018 год. 22:31 часа »
Е па аз мога да питам, но можеш и ти на forum@topdrivers.bg
Аз не виждам ИП-та, щото отдавна немам парола, ама щом можеш пишеш... надявам се няма проблеми.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 09 Септември 2018 год. 22:36 часа »
Преди имаше опция за качване на снимка от устройството, сега не я намирам...
"Грешка!
Съжалявам, roshko, достъпът до този форум ти е забранен!
Имаш постоянна забрана"
Туй на лаптопа дома. От секви браузъри и т.н.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #9 -: 10 Септември 2018 год. 13:39 часа »
А да не би случайно да използваш проксита? Щото те постоянно сменяват ИП-та, и може да си ударил некое забранено. Имаше сериозен списък със забранени ИП-та, понеже има много атакуващи ботове. Сега тоя списък най-много да е пораснал. Наистина нямам идея как да ти помогна.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #10 -: 10 Септември 2018 год. 14:09 часа »
Нищо не ползвам. Явно съм бот...  ;D

* Последни мнения

За протестите и протестиращите от driver1
[16 Септември 2018 год. 20:32 часа]

Хехехехе, умрях от смях от kras
[13 Септември 2018 год. 11:53 часа]

Re: Как се става шофьор на камион по втория начин от bennik
[12 Септември 2018 год. 13:01 часа]

С Волво Плевен-Видин от kras
[12 Септември 2018 год. 00:20 часа]

Как се става шофьор на камион по втория начин от kras
[11 Септември 2018 год. 10:16 часа]

Re: {Форумът} от roshko