collapse

Автор Тема: КНС - Кериер Нетуърк Сълюшън ЕАД (СОМАТ)  (Прочетена 163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 211
  • Рейтинг: +0/-0
Отрочето на бившия гигант СОМАТ. Бачкат пак, разплатили са задължения, купуват нови камиони. Някой има ли подробности, че ми се ще да се разкарам от Унтерер вече. Почнаха да наглеят.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2287
  • Рейтинг: +50/-65
Re: КНС - Кериер Нетуърк Сълюшън ЕАД (СОМАТ)
« Отговор #1 -: 15 Май 2018 год. 13:23 часа »
Станало ти е рутина. А това създава дразги. Може и да е добра фирма, обаче почват да те дразнят. Помисли върху това и ако е от емоция... ти си знаеш

Освен това нова фирма, недоказана. Внимавай! Аз например не съм ги чул, не знаех че има наследник на СОМАТ.

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 211
  • Рейтинг: +0/-0
Re: КНС - Кериер Нетуърк Сълюшън ЕАД (СОМАТ)
« Отговор #2 -: 16 Май 2018 год. 09:52 часа »
Краси, рутината си е рутина, по темата за Унтерер писах в тяхната си тема, за да знаят хората инфо от първа ръка, без нищо да е преувеличено или изкривено. Аз пиша факти, не като повечето колеги дето някой чуе нещо, раздува го, другия вече го прави катастрофично и ти идва да се гръмнеш като ги слушаш, щото примерно си бил свидетел. Но както и да е, направих тази тема защото имам нещо наум за тази фирма пък и не са много нова. Срещнах се с техен шофьор, може и да е някоя подводница човекът, ама не вярвам. Затова гледам и странични мнения да събера. Моля, тук само по темата за тази фирма.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение: