collapse

Автор Тема: Софийска фирма търси международен шофьор за вътрешни превози Европа  (Прочетена 5729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Trans

• Транспортен офис
  • *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Изисквания към кандидатите:
1. Книжка категория мин. С+Е.
2. Минимум две години опит като шофьор С+Е в Европа. Опитът трябва да бъде след 2009г.
3. Познаване на документите, свързани с транспорта
4. Отлична поддръжка и стопанисване на повереното МПС. Технически познания МПС
5. Познаване на пътищата в Европа

Фирмата предлага:

- Трудов договор и осигуровки.
- Професионална навигация , служебен телефон.
- Заплатата се получава с фиксирана дата без закъснение всеки месец за предходния.
- Не се допускат нарушения на работното време.

Необходими документи:
• Дигитална тахо-карта
• Свидетелство за психологическа годност
• Професионална компетентност
• Свидетелство за съдимост
• Медицинско свидетелство
• Европейска здравна карта

За контакти: 0888378940

Здравейте!

За да внесем яснота в обявата, ето и допълнителната информация:

-най-честите дестинации са Германия, Англия, Дания, Франция
-хладилни превози
-ориентировъчно заплащане - 2800-3200 BGN

Все пак, най-добре е да звъните на посочения телефон /г-н Христов 0888378940/ за допълнителни разяснения.

Неактивен redboy

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 146
То хубаво,ама да беше написал и за какви пари става на въпрос.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 888
  • Рейтинг: +32/-15
То хубаво,ама да беше написал и за какви пари става на въпрос.

Ти па са, у българска фирма пари... Баш тук ше си намери шОфер, у английския сайт...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен Асен

• Професионален шофьор
  • **
  • Default Avatar
  • Публикации: 73
Много хубава и изчерпателна Обява !!
Фирмата е тайна ! Дестинацийте също  заплатите и те  какво ще се тегли (хладилник хенгер автовоз цистерна)на кого му пука ?
Важното е че има телефон за връзка ! И след като се обадиш някоя секретарка ще ти разясни всичко във ДЕТАЙЛИ ?

П П  ААА щях да забравя "Виче знам пекия път от Гърция за Кипър  щото преди минавах по Панорамния !

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2291
  • Рейтинг: +50/-65
kolegi, komentirajte molq tochka 1 I 2, tirence 1 I 3. Ama ne bydete mnogo strogi da ne izgubim auditoriqta. Osven tova tuk ima dostatychno tyrseshti rabota.
---
Uvajaemi rabotodateli. Shte predloja da se publikuvat obqvi s posochena minimalna zaplata ili metod za formiraneto I. V protiven sluchai da se schita za nekorektna obqva.

driver1

• Гост
     А бе, то така е станало вече, че се чудя как изобщо се намира някой ентусиаст да публикува обява - веднага се намират няколко недоволни от нещо в нея. По-странното е, че в повечето случаи това са хора, които изобщо не търсят работа...
    Но пък наистина е препоръчително в една обява поне да е загатнато за нивото на заплащане, защото няма какво да се лъжем - това е нещото, което интересува най-много всеки кандидат. Дори е достатъчно да не се споменава сума, а да се каже начинът и компонентите от които се формира крайната нетна сума и всеки ще може да си направи някаква елементарна, предварителна сметка.
    Винаги съм казвал, че отношенията работодател-работник са равнопоставени, особено във фазата на договарянето и както работодателят казва - "...на интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи...", така и работника има основание да претендира - "...ще се отзова само на оферта, чийто параметри се покриват с критериите ми...".
    Та така...

Оня с коня

• Гост
Като си помисля, че обявата можело е още по-постна /като постната пица на Дянков/:

Предлагам работа! GSM: 0888378940

А Асенчо е изхарчил няколко байта информация. Нека сме доволни и на капката дъжд в тоя суша.

Оня с коня

• Гост
Постовете нямат ли редакция? После ме спохождат пресни мисли - ко прайме?

Неактивен redboy

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 146
Не знам дали е възможно да се направи,но ако е възможно ще е добре да се направи един бутон "ОБЯВА" и всеки,който иска, да пуска такава - като натисне този бутон и да му излиза готов формуляр,а той само да попълва. Един вид,както е молбата за работа - от...,до....,във връзка с....,адрес.... и т.н. Поне да има основните неща,които 99.9% се изискват,а който има по специални изисквания само да допълва,защото както каза Асен - изпускат се(в повечето случаи умишлено) основни неща като - име на фирмата,релацията,по която ще се кара,каква ще е композицията,заплащането и т.н. Не,че човек ще обеднее с 50ст. като позвъни да попита,но ако фирмата е сериозна няма да крие тази информация. Аз например не бих отразил сериозно подобна обява.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
Постовете нямат ли редакция? После ме спохождат пресни мисли - ко прайме?
Към момента не си причислен към нито една група, избери си група и ще те зачислим. Тогава ще можеш да ползваш напълно форума. Хубаво е и да се уточни кой кой е. Тоя Гаргамел повече ми харесва от оня. Не ме интересува дори и да е един и същ, само да няма проблеми повече.
Не знам дали е възможно да се направи,но ако е възможно ще е добре да се направи един бутон "ОБЯВА" и всеки,който иска, да пуска такава - като натисне този бутон и да му излиза готов формуляр,а той само да попълва. Един вид,както е молбата за работа - от...,до....,във връзка с....,адрес.... и т.н. Поне да има основните неща,които 99.9% се изискват,а който има по специални изисквания само да допълва,защото както каза Асен - изпускат се(в повечето случаи умишлено) основни неща като - име на фирмата,релацията,по която ще се кара,каква ще е композицията,заплащането и т.н. Не,че човек ще обеднее с 50ст. като позвъни да попита,но ако фирмата е сериозна няма да крие тази информация. Аз например не бих отразил сериозно подобна обява.
За съжаление няма такава възможност, мойте знания не позволяват да направя такова нещо, все пак съм шофьор. Няма и такива модове. Просто идеята на форумите не е такава. За варианта с примерна обява ще поставя въпроса.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Едно време партията майка спускаше свише кое, как, кога, къде, защо...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен Асен

• Професионален шофьор
  • **
  • Default Avatar
  • Публикации: 73
Колеги от тази обява аз разбрах три неща :
1: търси се шофьор със опит точка 2
2: Също така да е и монтьор точка 4
3: От точка 5 предполагам че ще се карат повече Национали

Сега какво ме интересува мен като шофьор:
1:какво ще се кара (Автовоз хенгер  извънгабаритен и тн ) За да знам дали мога да я върша тази работа !
2:Къде ще се кара / Евентуално на двойна или единична езда / На какъв цикъл се работи 3към1 или /имат ли евентуално някакви бази /и не на последно място как се формира ЗАПЛАЩАНЕТО !
3: Името на Фирмата и къде се намира също е от значение !

Има и други въпроси но да речем че тези са достатъчни да ни дадат що годе някаква по пълна представа за нещата !
Ето това имах в предвид със иронията във предния пост  не е трудно да се напише (а не само копи / пести )

П П  Не мисля че на ден ако се обадят 100 или повече кандидати за Работа и зададът  тези  и други въпроси някой ще е във състояние да им отговори  и то по телефона ?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
А аз имах предвид, че начина на оформяне на обявата не е доказателство за коректност, а по-скоро визитка на фирмата. Всеки сам преценява по какъв начин ще се презентира.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
E taka de... ama ot obqvata kato pochnat pone otrano stava qsno natam kakvo shte e

Неактивен Trans

• Транспортен офис
  • *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 2
Здравейте!

За да внесем яснота в обявата, ето и допълнителната информация:

-най-честите дестинации са Германия, Англия, Дания, Франция
-хладилни превози
-ориентировъчно заплащане - 2800-3200 BGN

Все пак, най-добре е да звъните на посочения телефон /г-н Христов 0888378940/ за допълнителни разяснения.

Успешна работа!

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Що е то "български шофьор"?

Започната от micyriФорум Професионални шофьори

Отговора: 45
Прегледи: 11012
Последна публикация 04 Октомври 2016 год. 20:13 часа
от kras
Важни принципи в професията "Шофьор"

Започната от krasФорум Работа

Отговора: 21
Прегледи: 8753
Последна публикация 07 Февруари 2018 год. 14:10 часа
от kras
Български шофьор на камион загина от мълния на крайпътен паркинг във Франция

Започната от Оня с коняФорум Инциденти

Отговора: 3
Прегледи: 1653
Последна публикация 02 Септември 2015 год. 21:55 часа
от Оня с коня
Пиян шофьор на цистерна уби един и рани шестима край Смолян

Започната от krasФорум Инциденти

Отговора: 0
Прегледи: 1158
Последна публикация 17 Септември 2015 год. 11:31 часа
от kras
Камион се удари в друг на АМ ”Тракия”, загина единият шофьор

Отговора: 1
Прегледи: 1281
Последна публикация 03 Април 2016 год. 19:15 часа
от m@n
Турски шофьор на тежкотоварен камион сгази пешеходец

Отговора: 0
Прегледи: 1163
Последна публикация 25 Август 2015 год. 20:32 часа
от kras
Шофьор категория C+E за вътрешен транспорт в България

Започната от Шофьор категория C+EФорум Работа

Прегледи: 902
Последна публикация 30 Юли 2017 год. 18:41 часа
от micyri
Трудов договор на 1 500 лв. за шофьор на камион в България

Започната от krasФорум Новини за камиони и коли

Прегледи: 655
Последна публикация 13 Март 2018 год. 15:24 часа
от kras
А това как ви звучи?ЕВРОПА СЕ ОЛЯ: ЗАБРАНЯВА НИ ДА КРЪЩАВАМЕ ДЕЦАТА СИ!!!

Започната от цецодебелФорум Европейски политики

Отговора: 12
Прегледи: 2384
Последна публикация 26 Януари 2016 год. 02:48 часа
от driver1
НКПД шофьор- категория труд

Започната от V8Форум Законодателство

Отговора: 2
Прегледи: 7827
Последна публикация 02 Септември 2015 год. 10:48 часа
от V8