collapse

Автор Тема: Унтерер Транспорт, Австрия  (Прочетена 12988 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hunter_75

• **
  • **
  • Default Avatar
  • Публикации: 73
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Унтерер Транспорт, Австрия
« Отговор #15 -: 08 Декември 2015 год. 22:00 часа »
Кво е тва разрешително за каране нощно време? Никога не е късно да науча нещо ново егаси! В Австрия никога не съм влизал с камион.. сигурно за тва не знам.
L-пакет се казва Краси,една кръгла зелена лепенка обозначава че го имаш.Издава се от представителството на марката камион която караш и е свързано с нивото на шума,мисля че се преиздаваше всяка година

Неактивен m@n

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 171
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #16 -: 09 Декември 2015 год. 11:25 часа »
Зелен кръгъл знак с буква L отпред. L-пакета се заверява на всеки две години. Нужен е за времето от 22:00 - 5:00. А в някои райони на Австрия (към Алпите) е разрешено само за камиони Евро 6. Има и знаци за ограничение на скоростта с пояснителна табела отдолу само от 22:00-5:00 пак с цел намаляване на шума, че будим кокошките през нощта и не можели да снасят после ;)
Казват, че пътят те кара да се замислиш. За това къде си бил... И къде отиваш.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2287
  • Рейтинг: +50/-65
« Отговор #17 -: 09 Декември 2015 год. 11:34 часа »
L-пакет се казва Краси,една кръгла зелена лепенка обозначава че го имаш.Издава се от представителството на марката камион която караш и е свързано с нивото на шума,мисля че се преиздаваше всяка година
OO, па чакай, аз L пакет знам какво е. Това е сертификат за обезшуменост... ясно ясно, сетих се. Карах една Скания с такава лепенка, па не ми се струва да е била по-безшумна от другите... То и гуми като не са качествени бръмчат и шумят... та един влекач пролет не прави, ама...
Имаше ли тема за евро сертификатите да добавиме и тези неща там, да се събира, че е разпокъсано.

Неактивен Rammstein

• **
  • **
  • Публикации: 98
  • Спазвам Регламент 561
    • TUNING
« Отговор #18 -: 11 Януари 2016 год. 15:18 часа »
Този, който набира хората в София , отговаря на този номер GSM 0879378504 . Но не е много коректен, имайте едно на ум като Ви обащае дата за тръгване.

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 211
« Отговор #19 -: 24 Февруари 2016 год. 21:25 часа »
Изкарах първа двойка в Унтерер. Утре като сглобя настолния комп, ще напиша подробности. Засега само казвам, че фирмата е добра. Заплатата е на датата в картата. Плащат по БЪЛГАРСКА сметка, така че всички въпросителни относно сметката в чужда банка и произтичащите от това неразбории отпадат. Но определено не е за начинаещи.

Неактивен киро

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 3
« Отговор #20 -: 29 Март 2016 год. 17:40 часа »
Здравейте колеги аз съм нов тука но от нов та най нов,та по темата за работа по двойки и аз да питам от София съм на 39г. карал съм малки камиони до 8т.после леки коли и сега изкарах и Е кат. и съм решил да се качвам на високо и да бегам далече и от БГ щото тука само гъзари разбирачи и тъпи глави ни управляват,търся си камион за двойка с цел обучение все пак никой не се е научил роден пък и аз някой ден може да уъм учител да си върна жеста,но чета из форумите за несериозни фирми договори и прочие да знам всеки си харесва някаде и се доказва и това не е лошо но въпроса е да има разбирателство,е ще бъда благодарен ако дадете някой адрес т телефон пък бирата като се видиме на,някой паркинг ще я пием,успех и на добър път.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2287
  • Рейтинг: +50/-65
« Отговор #21 -: 29 Март 2016 год. 18:34 часа »
Колега, добре дошъл! Когато караш на двойка има по-голямо значение с кой си в кабината, отколкото коя е фирмата. Особено като сега започваш. Като натрупаш опит сам ще бягаш от двойките.

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 211
« Отговор #22 -: 16 Май 2018 год. 09:57 часа »
Последна и реална, а не преувеличена или изкривена информация за фирмата. Фирмата се развива, хората и автопаркът се увеличават, но го отнасяме все ние българите, защото сме единствените, дето няма кой да удари едно рамо за нас пред австрийците, докато румънските цигани и холерите си имат някаква защита, а нашите в София се интересуват само да не кажат нещо напреки на тиролците, за да не си развалят рахатлъка. Освен това фирмата се напълни с много единички, които предвид естеството на курсовете, не вършат работа. Та довършваме и тяхната работа. Палети започнаха да се сменят през ден-два, откачи, закачи, стигал съм до четири ремаркета за ден. Парите мръднаха за две години със 140 Евро. Уплътняване на работен ден, 18-21 часа. Товариш, тръгваш, стигаш на 100 км от разтоварен адрес, оппа: промяна, откачайте някъде, чакайте еди-кой си, взимайте тяхното и газ в обратната посока, докато имате време. Оня не можел да си го кара, щото бил сам, нямал време, той е от новите, не ставал, нямало да успее... пък парите моите и неговите все същите. Иначе да, коректни са, каквото са казали е до стотинка в картата на датата. Нови камиони, условия в базата, ремаркетата също са нови. Обаче взе да ми писва да ме правят на маймуна. Включително преди месец бяхме на товарен адрес, казаха ни да чакаме няколко часа. И чакаме. Идва колега-частник, дето дърпа тяхно ремарке и започва да си звъни на диспонентите че няма време. Оттам ни звънят и ни казват като натоварим да не тръгваме, а да откачим, да вземем неговото ремарке, да го вкараме, да го натоварим (странично с пълно разоборудване), да му го изкараме, да го откачим и чак тогава да вземем нашето и да тръгваме. И блъскай нощно. А оня го хвърли и пусна паузата. Са ясно, че няма време, ама мен какво ме интересува? Да си взимат двойки, аз какво да направя.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Семейни двойки за международен транспорт – 7000-9000 лв обща заплата

Започната от TWM LtdФорум Работа

Отговора: 12
Прегледи: 2113
Последна публикация 28 Ноември 2017 год. 18:29 часа
от roshko
Транспорт от 5800 Плевен до 56100 Лориан (Lorient), Франция

Започната от drago_pavlovФорум Работа

Отговора: 13
Прегледи: 3908
Последна публикация 01 Декември 2015 год. 23:27 часа
от Rammstein
Транспорт от 4000 Пловдив до DK-8600 Silkeborg

Започната от drago_pavlovФорум Работа

Отговора: 11
Прегледи: 3772
Последна публикация 12 Май 2016 год. 19:38 часа
от micyri
Шофьор категория C+E за вътрешен транспорт в България

Започната от Шофьор категория C+EФорум Работа

Отговора: 1
Прегледи: 896
Последна публикация 30 Юли 2017 год. 18:41 часа
от micyri
Ким Йохансен Транспорт Груп, Дания

Започната от Road RunnerФорум Работа

Отговора: 36
Прегледи: 12921
Последна публикация 09 Декември 2017 год. 11:33 часа
от kras
Рефриджърейтед Транспорт Груп - ЕООД

Започната от milennФорум Испания

Отговора: 3
Прегледи: 1854
Последна публикация 28 Юли 2016 год. 07:18 часа
от stoyan_72bg
Шофьор C+E за контeйнeр- транспорт Белгия (BE)

Започната от RaycheviФорум Работа

Отговора: 14
Прегледи: 4303
Последна публикация 19 Септември 2016 год. 20:00 часа
от micyri
Професия „Мениджър транспорт“

Започната от krasФорум Колегите от офиса

Отговора: 4
Прегледи: 1856
Последна публикация 21 Януари 2017 год. 14:55 часа
от kras
Транспорт Западна Европа