collapse

Автор Тема: Трите "П"  (Прочетена 2462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 957
Трите "П"
« -: 20 Декември 2015 год. 01:03 часа »
Кои са трите П от които зависи света?

П.П. Мани го смърфа ся, он от друго тесто месен, кАжи ти за П-тата че ми стана интересно!

П.П.1 Офффф, това ли било... скука брат, скука... Ай лека нощ!
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Доносничеството ЗА или ПРОТИВ?
« Отговор #1 -: 20 Декември 2015 год. 14:40 часа »
Как ви се вижда новата стара "форумна политика" има ли тя почва у нас.
Другия подобен форум повече от година е в будна кома благодарение на родителите му / мащехата ближе дълбоки рани от несподелена любов някъде на тихо и спокойно местенце, далеч от хорската суета/ и техните строго охранявани правила.
Може ли българският шофьор да бъде вкаран в рамка или по скоро е свободолюбив?
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2447
Re: Трите "П"
« Отговор #2 -: 20 Декември 2015 год. 17:06 часа »
Vyprosa e koi shte ohranqwa pravikata. Sega imash vyzmojnost da si ti. Ili vseki drug. Taka che ako pravish sravnenie ili vnushavash che tuk ima donosnici... ne smqtam che si prav.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Re: Доносничеството ЗА или ПРОТИВ?
« Отговор #3 -: 20 Декември 2015 год. 17:52 часа »
Аз не внушавам нищо. Просто задавам въпрос. Ако някой има алтернативен начин да назове анонимното докладване на участници във форум, с цел ограничаване на конституционното им право на мнение, нека заповяда, ще го изчета с удоволствие!

П.П. Като се замисля... Поради напредването на високите технологии, все повече прости хора имат достъп до интернет, съответно и до право на мнение, с което си обяснявам мълчанието по темата... На човек, който няма какво да каже, не му пука, че някой ще му забрани да казва нещо...

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #4 -: 20 Декември 2015 год. 19:07 часа »
Всеки има право на мнение, никой няма право да обижда другите. Ако мнението ти се изразява да квалифицираш и наричаш с имена, то значи същото това мнение ще бъде санкционирано. Изрази мнението си възпитано и коректно към останалите и ще бъдем много щастливи.
Виж, не си ми дете и не ми е работа да те възпитавам. Именно за това съм сложил тая система да работи така, че всеки да се оправя както знае. Ако някои бъде предупреден без да има нужда, то предупреждаващия ще изгуби привилегията да предупреждава. Не виждам кое е нередно. Само ти се оплакваш... Дай нещо дето ще е интересно за всички, не само колко си онеправдан в тоя или който и да е друг форум.
Събрали сме се да си споделяме, а не да се обиждаме и подиграваме.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #5 -: 21 Декември 2015 год. 13:44 часа »
Понеже бях малко краен с горния пост...

Колеги, не разбирате ли, че форума е клуб, а клуб е синоним на подкрепа? Що за злоба, цинизъм и натякване по всякакви въпроси?
Който иска да е клубен играч, тук му е мястото. Който иска да изпъква - да се запише на щанги.

Искам да се обединим под някаква кауза, дали ще е професионална, или безопасност на пътя, или Родината, или каквото и да е друго, само не да се разделяме на "вижде ме какъв съм отворен" или "баси селяците"
Грозно е просто.
За това ви умолявам, подтиснете малко егото си и се опитайте да мислите отборно. Има достатъчно теми по които да се изявите професионално или житейски, но го направете с мисълта и отговорността за останалите, така както надявам се пазите и останалите участници в движенито, бидейки професионалисти.
Благодаря предварително!

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 138
« Отговор #6 -: 21 Декември 2015 год. 14:49 часа »
Понеже бях малко краен с горния пост...

Колеги, не разбирате ли, че форума е клуб, а клуб е синоним на подкрепа? Що за злоба, цинизъм и натякване по всякакви въпроси?
Който иска да е клубен играч, тук му е мястото. Който иска да изпъква - да се запише на щанги.

Искам да се обединим под някаква кауза, дали ще е професионална, или безопасност на пътя, или Родината, или каквото и да е друго, само не да се разделяме на "вижде ме какъв съм отворен" или "баси селяците"
Грозно е просто.
За това ви умолявам, подтиснете малко егото си и се опитайте да мислите отборно. Има достатъчно теми по които да се изявите професионално или житейски, но го направете с мисълта и отговорността за останалите, така както надявам се пазите и останалите участници в движенито, бидейки професионалисти.
Благодаря предварително!

Подкрепям +10 !
Пак да попитам, кой от пишещите тук живее в България ?

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #7 -: 21 Декември 2015 год. 15:08 часа »
От пишещите в темата май повечето сме на вън, под една или друга форма.
Повечето от колегите спят в кабините с месеци, но аз не бих казал, че живеят в чужбина и мирогледа им си остава до някаква степен нашенски, роден. Което не бих го писал непременно лоша черта.
Росен отскоро е заживял в Англия и вие ще се убедите, че с времето нещата които ще пише ще бъдат все по обрани и все по-полезни. Просто това е неизбежно. Западната култура ще си окаже влиянието.
Аз винаги съм препоръчвал на всеки българин да поживее малко на запад. 3 до 6 месеца правят чудеса от българина.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 21 Декември 2015 год. 15:24 часа »
Даже много вероятно е да спре да пише. Той е писАл, писАл...къде с добро, къде с лошо... каквото повикало, такова се обадило...

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #9 -: 22 Декември 2015 год. 14:31 часа »
Райдере, личната кореспонденция за това е лична, за да не се споделя във форума. Освен ако имаш някаква много сериозна причина, моля те, не го прави за в бъдеще! Разсипваш темите, независимо колко са маловажни.

МВР с идея как да спрат опашките от тирове на ГКПП "Капитан Андреево”

Започната от krasФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 0
Прегледи: 187
Последна публикация 04 Октомври 2018 год. 01:32 часа
от kras
До България и назад...Не е същото като "До Чикаго и назад"

Започната от driver1Форум Български политики

Отговора: 24
Прегледи: 8388
Последна публикация 13 Септември 2016 год. 12:48 часа
от kras