collapse

Автор Тема: GPS-и, лаптопи, windows-ски проблемчета и тнт.....  (Прочетена 41776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JoroBoro

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 34
  • Рейтинг: +0/-0
Отварям една тема, с която бих се чувствал полезен, в този толкова приятен, и все още неопетнен форум.
Очаквайте от мен отоговори, на почти всички Ваши въпроси, свързани с латопи, компютри и навигации!

driver1

• Гост
    А като за индианци можеш ли да обясняваш?

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
  • Рейтинг: +10/-15
За нас ще трябва да научиш освен индиански и езика на глухонемите, че на мен лично ако не ми се обясни нагледно никакъв шанс да стопля за кво иде реч.

Неактивен JoroBoro

• *
  • *
  • Default Avatar
Може да пробваме, а ако положението се окаже трагично :) , има програмки за отдалечен контрол.

Неактивен Дино

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 26
Препоръчай смартфон не много скъп,може и таблет.

Неактивен JoroBoro

• *
  • *
  • Default Avatar
Като съотношение цена-качество бих ти препоръчал този:
http://www.tinydeal.com/jiayu-s3-55-gorilla-glass-mtk6752-64-bit-4g-lte-3gb-ram-phone-p-146382.html

Ползвам го в Англия, към месец и половина вече, и съм много доволен от него. Инсталирал съм му Igo My way, GPS-a му е много добър! Бърза връзка със спътниците, много рядко дава отклонение местоположението! Определено има и по-евтини вариянти, който можеш да разгледаш на сайта им. В зависимост от държавата за доставка, същата е от 5 дни (Англия) до 15 (България).

Roshko

• Гост
Препоръчай смартфон не много скъп,може и таблет.

Дай някаква финансова рамка, инак много трудно. Еврото се срина последно време и цените се качиха, но за 300лв си взех много готено таблетче CUBE X9TALK. Девет и шест инча осем ядрен, 2 МБ РАМ и 16 МБ РОМ, 3G + телефойния - копие на АйПад Еър. Наследника му е още по готен, ама е 250 зелени гущера.

Като съотношение цена-качество бих ти препоръчал този:
http://www.tinydeal.com/jiayu-s3-55-gorilla-glass-mtk6752-64-bit-4g-lte-3gb-ram-phone-p-146382.html

Ползвам го в Англия, към месец и половина вече, и съм много доволен от него. Инсталирал съм му Igo My way, GPS-a му е много добър! Бърза връзка със спътниците, много рядко дава отклонение местоположението! Определено има и по-евтини вариянти, който можеш да разгледаш на сайта им. В зависимост от държавата за доставка, същата е от 5 дни (Англия) до 15 (България).

Аз съм с Jiayu G3 - 6577 и Jiayu G3T - 6589 Не помня вече колко години. Ни батерии са мръднАли, ни нищо. Някой ден ако се наложи, пак Jiayu ще си взема!

Неактивен Дино

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 26
До 200 европейски пари,във вторник е почивен ден и ще-обиколя магазините за да си харесам нещо.Кореец става ли за нашата работа питам за САМСУНГ ГРАНД НЕО ПЛЮС,с една сим карта.Тези които препоръчахте ги поразгледах,след обхождането ще пиша какво ми е харесало и на какво точно съм се спрял или вземал.Всяка информация е полезна,благодаря Ви за съдействието.

diyodi

• Гост
Аз да попитам за някой български сайт от където да си взема навигация. Само не ми казвай за искамджипиес. Онзи ден им писах онлайн с цел да ми кажат с коя програма са им навигациите. Понеже в описанието не пише. 2 часа по късно - ни вопъл, ни стон и вече бяха оффлайн. Иначе сегашната ми от тях съм я взимал и съм много доволен. Обаче вече е на годинки и ме притеснява да не умре от раз.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2356
  • Рейтинг: +50/-65
Tova e saita, trebva ti navi s primo. Imat I leko obezceneni no novi. Az syshto misleh ot teh da si vzema nqkoi den, che moita e mnogo stara.

Неактивен JoroBoro

• *
  • *
  • Default Avatar
Re: GPS-и, лаптопи, windows-ски проблемчета и тнт.....
« Отговор #10 -: 02 Юли 2015 год. 08:48 часа »
Защо искаш да е от Български сайт? Таблет с 3G и GPS няма ли да е по-добре? Или искаш да е ползваш само и единствено като навигация?

diyodi

• Гост
« Отговор #11 -: 02 Юли 2015 год. 11:18 часа »
Защото ще знам че ще има българско аудио и меню  :). А понякога, ако ми се налага да я ползвам в колата.... таблета някак си не ми се струва практичен. И да май само и единствено за навигация ще я ползвам.

Неактивен JoroBoro

• *
  • *
  • Default Avatar

driver1

• Гост
« Отговор #13 -: 02 Юли 2015 год. 12:35 часа »
Защото ще знам че ще има българско аудио и меню  :). А понякога, ако ми се налага да я ползвам в колата.... таблета някак си не ми се струва практичен. И да май само и единствено за навигация ще я ползвам.

Не разбирам какъв ти е проблема с таблета? Един евтин китаец ти е достатъчен. Качваш му Igo-Primo и си готов!  Има си аудио на български, опция за камиони и всичко, което ти е нужно.

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 216
« Отговор #14 -: 02 Юли 2015 год. 14:35 часа »
   Не разбирам какъв ти е проблема с таблета? Един евтин китаец ти е достатъчен. Качваш му Igo-Primo и си готов!  Има си аудио на български, опция за камиони и всичко, което ти е нужно.

И аз това се зачудих. При условие, че ще се дават пари, най-добре някой Huaweii или Lenovo. Не са никак скъпи. На тоя таблет си купуваш оригинален Sygic за камион примерно, към 120 евро и си имаш перфектна навигация + таблет, дето можеш да го ползваш за всякакви работи. А след време излиза по-добра навигация, слагаш си нея. За какво ще се набиваш с Гармин примерно, за над 600 кинта и ще имаш само и единствено навигация. Между другото, искам да споделя: много е важно, ама много, таблетът-китаец, да е по-квалитетен китаец. Писал съм по-горе марки, нещо от тоя сорт. Разни Дива-мива, Престижио, нам-кви си нонейм шайтс ще губят връзка със сателитите, като стой, та гледай. Аз лично съм пробвал тези две марки + телефон HTC със Sygic. И двата таблета нямаха никакви грижи, хващат бързо връзка и не я губят, освен ако не се завреш в тунел. HTC-то малко по-бавно правеше връзката, около 30-ина секунди (все пак е телефон), но след това няма проблем никакъв. Samsung-a беше пълен трап, постоянно ревеше, че няма GPS покритие, но беше с Гугъл Мапс, ако има значение. Престижиото късаше нерви, ако не е залепено на стъклото губи връзка, в град губи връзка. Дива - същата работа, 5 сгради по-високи от 5 етажа и е приключило. На тия две марки аз изобщо не разчитам за нещо с процесор и дисплей. Казвам това от личен опит, не е EШК. Дано съм помогнал.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение: