Автор Тема: Бизнес Гражданска Отговорност  (Прочетена 2370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 970
Бизнес Гражданска Отговорност
« -: 01 Февруари 2016 год. 20:28 часа »
Счупих се да търся оферта за тази застраховка и единствената професия, която всички тествани платформи имат заложена, свързана с шофиране е таксиджия.  ::)
Дали ще имам проблем при евентуално събитие, или пък още с признаването на полицата това, че съм се застраховал за бакшиш, вместо за ТИРажия? В общи линии застрахователната премия е една и съща, дори с тази за "Доставки", например... ама и това е доста обширно понятие...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

gazibarev

• Гост
Re: Бизнес Гражданска Отговорност
« Отговор #1 -: 01 Февруари 2016 год. 21:00 часа »
Смятай веднага ще оспорят  при не дай си боже нещо

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #2 -: 01 Февруари 2016 год. 21:47 часа »
Да, бре, той въпросът в тази му част риторичен, ама вече не знам с какво не ме изумиха тия на Острова...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

gazibarev

• Гост
« Отговор #3 -: 01 Февруари 2016 год. 22:28 часа »
В този ред на мисли се сетих.  2011. Катастрофирам  с мотора. Бакшиш  на знам стоп не спира и ми влиза в насрещното и ме бие челно.  Така.  Мотор тотал. Глезен с разкъсани меки тъкани. Колена обесени. Лява ръка без нокти.  И така в болница.  След 4 дена ме изписват и иде един гологлав с Q7 да ми снима мотора.  И ми вика.... ей ще те изкарам че си направил гражданска след инцидента. И се пробва копелето. А аз я бях сключил ден преди инцидента. Ама го доказах и ми платиха щетите по мотора ама ме караха чрез проформ фактура да 78 докажа цените на детайлите.  Ама им извадих и не имуществени вреди си взех.  А копелето с таксито не дойде да види дали съм жив майка му и копеле  да е*а.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 628
« Отговор #4 -: 02 Февруари 2016 год. 18:35 часа »
Мен с мотора 2 пъти са ме удряли цигани с Жигули,,,,,,   тоя бакшиша дали не е бил мангал ????

gazibarev

• Гост
« Отговор #5 -: 02 Февруари 2016 год. 18:41 часа »
по характер да.... Че и нагъл бе... Вика ми...Гледай какво ми направи колата....нямам каско...  :o :o :o
Идеше ми да му прережа гръкляна на пътя...

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #6 -: 02 Февруари 2016 год. 19:12 часа »
Мен па ме отнесе съвсем готин човечец с бременна жена в колата, ама тогава аз не спрях на стопа. Мислех си, че симсонката по-бърза отколкото е...  ;D ;D ;D

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 249
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
« Отговор #7 -: 02 Февруари 2016 год. 19:48 часа »
Мен също ме е удрял циганин с лада, аз бях с мотор, имах едно огромно бмв. и леко си карам на 1-ва в колона, а мангала директно се включва от път без предимство и ме израпа отляво и ме хвърли.... Немаше такива граждански през 94-та година, изправих се, дадох му 7-8 песника в зъбите и си тръгнах, бях млад и невъздържан. Немаше други поражения освен по мангала и моята ръкохватка на спирачката

Predatorst

• Гост
« Отговор #8 -: 02 Февруари 2016 год. 21:35 часа »
Така като ви четем сичкото шофер е моторист?като сте на вътрешно има ли чалъм да си карате моторетките у камиона или яздите само доде сте почивка

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 249
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
« Отговор #9 -: 02 Февруари 2016 год. 21:44 часа »
Така като ви четем сичкото шофер е моторист?като сте на вътрешно има ли чалъм да си карате моторетките у камиона или яздите само доде сте почивка
О при мене е  било, сега пари да ми даваш нема да се кача, минало ми е...
Иначе най-много колело на ток да носиш, че с двигатели може и да имаш ядове с полицията... пък знам ли..

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #10 -: 02 Февруари 2016 год. 21:46 часа »
Язе не съм яздил мнооого отдавна. Че и преди това. Направя едно кръгче и мерака изчезва. Баш мерака беше в юношеството... Затова и не изкарах категория. Скоро се заблудих, че са ми турили А категория на Острова, ама не би. Само триколка, а може би и АТВ. Не знам дали Ганьо се е научил да ги различава новите категории. Та много ми се прииска едно малко супермото къде 250-400сс макс...

Rammstein

• Гост
« Отговор #11 -: 02 Февруари 2016 год. 22:29 часа »
Счупих се да търся оферта за тази застраховка и единствената професия, която всички тествани платформи имат заложена, свързана с шофиране е таксиджия.  ::)
Дали ще имам проблем при евентуално събитие, или пък още с признаването на полицата това, че съм се застраховал за бакшиш, вместо за ТИРажия? В общи линии застрахователната премия е една и съща, дори с тази за "Доставки", например... ама и това е доста обширно понятие...
Карго застраховките покриват щети по товара, ГО по МПС-то. А медицинската застраховка , щети или болничен престой на водача. Или греша?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #12 -: 02 Февруари 2016 год. 23:24 часа »
Става дума за Public Liability Insurance, на български в заглавието. Изисква се при Self Employed, Limited Company LTD и т.н. Ако бачкаш през Чадър компания не ти я искат / не знайно защо, вероятно ъмбрелата си имат/, но ако си със собствена компания я искат.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Гражданска Безотговорност "БОНУС-МАЛУС"

Започната от Форумният маневристФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 1
Прегледи: 329
Последна публикация 04 Декември 2018 год. 09:48 часа
от bennik
Само за колеги шофьори - представи своя бизнес!

Започната от Форумният маневристФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 0
Прегледи: 9434
Последна публикация 14 Февруари 2017 год. 20:14 часа
от Форумният маневрист
Съвет как да не фалирам, или как да започна нов бизнес със минимален риск.

Започната от MHristovФорум Работа

Отговора: 8
Прегледи: 505
Последна публикация 28 Декември 2018 год. 13:04 часа
от MHristov

* Последни мнения

Препоръчайте превозвач на тежкотоварни строителни машини от transport_CE
[21 Януари 2019 год. 21:00 часа]

Re: {Форумът} от roshko
[18 Януари 2019 год. 19:58 часа]

Държавната "Автомагистрали" ще изгражда 134 км от АМ Хемус от Topdrivers INFO-BOT
[17 Януари 2019 год. 14:25 часа]

Автобусните превозвачи са против тол системата от Topdrivers INFO-BOT
[17 Януари 2019 год. 14:20 часа]

Re: Brexit - на финалната права от roshko
[16 Януари 2019 год. 16:18 часа]

[16 Януари 2019 год. 15:48 часа]

Re: Brexit - на финалната права от Форумният маневрист
[16 Януари 2019 год. 14:23 часа]

Re: Двойка при 3.5т от Форумният маневрист
[16 Януари 2019 год. 14:07 часа]