Автор Тема: Колко се пести на Острова?  (Прочетена 15270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Балкански

• Гост
Re: Колко се пести на Острова?
« Отговор #45 -: 12 Февруари 2016 год. 20:11 часа »
Ам нещо за себе си. Кой си, от де си, на колко си, с ко съ занимаваш.

Не видях някъде някой да е писал такива подробности,но какво да ти кажа и аз съм един от вас,професионален шофьор съм от  гр.Сандански съм на 36г.,до скоро(последните четири години) се занимавах с международен транспорт на ADR течности предимно горива,преди това карах хладилници,контейнери,за кратко брезент и хенгер..... :) Това е общо взето......Мариан се казвам...и така за друго не се сещам,ако има нещо питайте..... :)

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 578
« Отговор #46 -: 12 Февруари 2016 год. 22:35 часа »
   Не видях някъде някой да е писал такива подробности,но какво да ти кажа и аз съм един от вас,професионален шофьор съм от  гр.Сандански съм на 36г.,до скоро(последните четири години) се занимавах с международен транспорт на ADR течности предимно горива,преди това карах хладилници,контейнери,за кратко брезент и хенгер..... :) Това е общо взето......Мариан се казвам...и така за друго не се сещам,ако има нещо питайте..... :)
От рафинериите Кавала, Пирея и Коринтос ли ? Имаше преди 15 тина години една много силна кюстендилска бригада там ;D
Добре дошъл и от мен !
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

Балкански

• Гост
« Отговор #47 -: 13 Февруари 2016 год. 00:04 часа »
   За Кавала карахме биодизел от Русе и от Лехлио Гара(Румъния) и по-рядко товарихме от там,преди пристанището на Пирея беше рафинерията "ЕКО" Атина във Аспро пиргос и пак карахме био,понякога товарихме битум от там,но с други цистерни,снимката на профила ми е от Коринтос (Джет Ойл) и за там возихме често пак био от Румъния.
   Возихме с тия момчета заедно (Олимпия транспорт),бяхме почти винаги заедно на минералния дизел от солунската рафинерия и с още едни (Елос),от Дупница е фирмата,но имаше и кюстендилци при тях. :)

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
« Отговор #48 -: 13 Февруари 2016 год. 00:33 часа »
Е времената се менят :) Аз товарех от там“ че Лукойла нещо се ебаваше “ повечето пропан -бутан ,а от Кавала дизел и бензин  .Абе хубави курсове бяха а и бяхме млади 8)

Балкански

• Гост
« Отговор #49 -: 13 Февруари 2016 год. 00:59 часа »
  От Кавала товариха и наши газови цистерни ама аз на тия дезодоранти не се качвах ;D нямаше много файда от тях иначе и там имаше игра ;D    От кой Лукойл товарише ти колега...

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
« Отговор #50 -: 13 Февруари 2016 год. 01:10 часа »
Само от гърция съм возил и то малко . Аспро пиргос беше държавна ,сега не знам как е..

Балкански

• Гост
« Отговор #51 -: 13 Февруари 2016 год. 01:17 часа »
    Вече е "ЕКО" и е дружество с държавно участие не е 100% държавна.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
« Отговор #52 -: 13 Февруари 2016 год. 01:37 часа »
   Не видях някъде някой да е писал такива подробности...

Аз видех Предатора, Гъзи, Селянина, ако пропускам некой да ма прощава, та ми аресА... ;)
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Балкански

• Гост
« Отговор #53 -: 13 Февруари 2016 год. 01:45 часа »
Аз видех Предатора, Гъзи, Селянина, ако пропускам некой да ма прощава, та ми аресА... ;)

Дбре байко,кажи поне къде е писано та да прочета и аз,че да знам и аз малко повече за другите. :)

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
« Отговор #54 -: 13 Февруари 2016 год. 02:06 часа »
Мога ли всичко да помня... Не беше отдвна, треба да следиш мача...  ::)
Лелееее направиха ме диф и щастлив за 15:23ч работен ден, ужас! Щели ми турат БАН следващия път. А картата ми чиста, ма що ли ми требаше да пиша у тайм шийта 15:23, тъпа работа...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #55 -: 13 Февруари 2016 год. 22:19 часа »
Абе нека се изсипят няколко хиляди Бг "Професионалисти" там и още Х100 румънци, поляци, словаци,,,,,,,, и всякаква сган и нещата ще потръгнат,,,,, само имайте търпение !!!!

driver1

• Гост
« Отговор #56 -: 13 Февруари 2016 год. 22:24 часа »
Абе нека се изсипят няколко хиляди Бг "Професионалисти" там и още Х100 румънци, поляци, словаци,,,,,,,, и всякаква сган и нещата ще потръгнат,,,,, само имайте търпение !!!!
[/quote

Че те са се изсипали отдавна, бре!

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2461
« Отговор #57 -: 13 Февруари 2016 год. 22:29 часа »
Райдере, ние българите сме капка в океана от поляци и румънци. От нас НИЩО не зависи, да знаеш. А дали не сме професионалисти българите и дали полските к(*§Уви са, ще ти дам пример, аз се напикахот смях като чух... Отива поляка да смени ремарке на границата със Шотландия и нали оставя пълно и взима празно, за да натовари после нещо... Но не и нашия поляк. Остава пълното и газ по лафет 300 км обратно. Победител!
Как па не чух нищо за някои българин, само поляци и румънци. Сигурно щото са много

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #58 -: 13 Февруари 2016 год. 23:19 часа »
Поляка си е платил, бъди сигурен,,,,,, няма такъв ахмак работодател да остави някой да го вкарва вътре ,,,,,,,,,,,,

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2461
« Отговор #59 -: 14 Февруари 2016 год. 01:01 часа »
Просто не са го викали повече. Иначе нищо не е платил със сигурност.

Колко взимате месечно?

Започната от krasФорум Професионални шофьори

Отговора: 62
Прегледи: 14973
Последна публикация 04 Октомври 2016 год. 17:14 часа
от rider777
Здравеопазването на Острова

Започната от roshkoФорум Англия

Отговора: 5
Прегледи: 1545
Последна публикация 16 Октомври 2015 год. 22:10 часа
от kras