Автор Тема: Колко се пести на Острова?  (Прочетена 15269 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
Re: Колко се пести на Острова?
« Отговор #60 -: 14 Февруари 2016 год. 04:42 часа »
Питайте си дедовия, сметката има пара, може да пърдим пред телевизора още половин година и нема да усетя... ама не требва да е така...
Тва твойте стафордски ментори не ти ли го обясниха... така е кат не питате...
И аз го правих тоя номер един-два пъти и им показвах героизъм...

И аз два месеца пърдех...
Твойте ментори де беа та не ги питА?
Понекога кът се изцепиш, та са чудя де да та затАпя, та да не изтича...
Работата беше, че не ме предупредиха за първия найт аут и тава щеше да е втория. На бариерата бех на 14:31, ма кой да предположи, че ше висим тама 20 мин, ма пА спасих картата. Това ми е втори такъв случай, ма предния път никой нищо не каза. Са ме рипортна една тъпа офца...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #61 -: 14 Февруари 2016 год. 21:18 часа »
Това е едно от няколкото неща които трябва да ти се кажат.

Ти кът пишеш от две години по темата, писал ли си го някъде, щом е от първите неща, които трябва да се знаят? И как така не си имал кой да питаш? Нали най-малкото си бил на асесмънт?
Това, че съм написал повече от 15ч, не значи непременно, че не знам, че е незаконно, обясних ти причината...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #62 -: 21 Февруари 2016 год. 13:46 часа »
Точка 6 е най-вярната ,,,, http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=60320

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #63 -: 21 Февруари 2016 год. 16:17 часа »
Добр'ютро...

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2461
« Отговор #64 -: 21 Февруари 2016 год. 20:21 часа »
Такава статия и последвалите коментари изобщо не мога да коментирам. Включвам се по темата, понеже намирам коментарите за провокативни, но пак казвам.. no comment!

И все пак,  ако трябва да кажа нещо по въпроса, за да не е съвсем спамване, ето какво ще е:   

"ХА-ХА-ХА!"

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #65 -: 11 Март 2016 год. 10:01 часа »
Напоследък май Острова не е златна дестинация. Не знам какво стана, но последните месеци явно ни завариха с мноооого дошли румънци. Взимат книжки и газ към Англия. Бачкат за малко пари и сега реално цените на час са ударили някакъв гаден минимум...
Отделно последните 6-9 месеца има яка кампания за нови шофьори сред англичаните. Понеже книжката е много скъпа в Англия, около 3000 паунда да станеш професионален шофьор, те са го измислили да им плаща работодателя и после да ги държи на договор, естествено на по-ниски заплати докато се избият тия пари... Явно тая кампания сработи и сега има доста шофьори, а това свали цените. Изглежда хванахме последния влак. Дано не дерайлира скоро.
Баси гадното.
Работа има, но е далече и за по-малко пари.
Препоръчвам на всички които са тук или ще идват. Заложете на сигурното и кандидатствайте директно като работник в транспортна компания. Избягвайте варианта чрез собствена лимитид компания. Верно е повече работата за същите пари, но поне е сигурно.
Мен тоя вариант не ме устройва заради мои си причини, но ако бях 10 години по-млад сигурно щях да го избера, заради сигурността.

=====
Абе що само аз пиша бре?! :) Тоя форум не е ли на всички? Нещо срам ли ви е? ;-)

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #66 -: 11 Март 2016 год. 13:14 часа »
Аз лично се въздържам от писане, защото само простотии думам и затова само ще си чета как падат заплатите,,,,,,,,,,,,,

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 138
« Отговор #67 -: 11 Март 2016 год. 14:39 часа »
Напоследък май Острова не е златна дестинация. Не знам какво стана, но последните месеци явно ни завариха с мноооого дошли румънци. Взимат книжки и газ към Англия. Бачкат за малко пари и сега реално цените на час са ударили някакъв гаден минимум...
Отделно последните 6-9 месеца има яка кампания за нови шофьори сред англичаните. Понеже книжката е много скъпа в Англия, около 3000 паунда да станеш професионален шофьор, те са го измислили да им плаща работодателя и после да ги държи на договор, естествено на по-ниски заплати докато се избият тия пари... Явно тая кампания сработи и сега има доста шофьори, а това свали цените. Изглежда хванахме последния влак. Дано не дерайлира скоро.
Баси гадното.
Работа има, но е далече и за по-малко пари.
Препоръчвам на всички които са тук или ще идват. Заложете на сигурното и кандидатствайте директно като работник в транспортна компания. Избягвайте варианта чрез собствена лимитид компания. Верно е повече работата за същите пари, но поне е сигурно.
Мен тоя вариант не ме устройва заради мои си причини, но ако бях 10 години по-млад сигурно щях да го избера, заради сигурността.

=====
Абе що само аз пиша бре?! :) Тоя форум не е ли на всички? Нещо срам ли ви е? ;-)

Няма страшно, поне имате минимално заплащане на час и това гарантира добър живот, по-бавно ще забогатеете в майка Англия, но да сте живи и здрави ;)
Колко беше минимума на час за шофьорлък ? Питам заради г-н Райдъра, да направи сравнение и ако иска да обучи двама млади румънци, та да спре с неговите фалшиви прогнози за покачване или намаляне на работните заплати в ЕС. Сам се компрометира в другите два форума и гледам сега е започнал и тук........... :o

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #68 -: 11 Март 2016 год. 16:47 часа »
:-))))))))))))))))))

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #69 -: 11 Март 2016 год. 17:31 часа »
Абе що само аз пиша бре?! :) Тоя форум не е ли на всички?

Хубав въпрос, заслужава внимание!

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 578
« Отговор #70 -: 11 Март 2016 год. 19:30 часа »
Аз лично се въздържам от писане, защото само простотии думам и затова само ще си чета как падат заплатите,,,,,,,,,,,,,
Я ,Иво самокритичен ;D ;D ;D
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

Неактивен Slavov0

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 3
« Отговор #71 -: 30 Януари 2017 год. 23:35 часа »
Сега как е има ли някой наясно дали се търсят шофьори само с С категория и без опит имам компетентност ,карта ,Insurance и банкова карта и средно ниво на английски ,дали имам някакви шансове след като нямам опит или трябва да лъжа

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #72 -: 31 Януари 2017 год. 12:17 часа »
Da I da
Obshto vzeto...
Imash shansove, no trqbva da lyjesh

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #73 -: 31 Януари 2017 год. 12:20 часа »
Minimum nema za otdelni profesii kakto e v Bg. 7.20 e minimuma na chas. Posle danyci. 11000 prag na bednost. Ne plashta danyk

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #74 -: 31 Януари 2017 год. 18:52 часа »
Колко време и пари ти трябват да добавиш Е?
Работата с Ц е тройно по-гърбава и почти двойно по-евтина...

Колко взимате месечно?

Започната от krasФорум Професионални шофьори

Отговора: 62
Прегледи: 14973
Последна публикация 04 Октомври 2016 год. 17:14 часа
от rider777
Здравеопазването на Острова

Започната от roshkoФорум Англия

Отговора: 5
Прегледи: 1545
Последна публикация 16 Октомври 2015 год. 22:10 часа
от kras