Автор Тема: Колко се пести на Острова?  (Прочетена 15271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2461
Re: Колко се пести на Острова?
« Отговор #75 -: 31 Януари 2017 год. 20:58 часа »
Предполагам, че на колегата му е повече до колко време остава от проклетата една година между категориите, не толкоз до пари.

Иначе да, работата за Ц е точно както рошавия каза, с една дума - неблагодарна. За да изкараш пари, требва много дълги часове работа всеки ден. Това е.

Аз например ако трябваше да работя с Ц, просто щях да търся друго. Има доста по-приемливи и приятни работи, кеф ви строителство, кеф ви фабрика, но нормален работен ден, овъртайм ако се налага, и не гърбиш доставки.

Един телехандлер водач взима 14 на час... е, разбира се, требва да мине изпита тука. От БГ не се признава нищо. Курса е 5 дена, 1400 паунда и требва език... тва междудругото. Парите са отлични. Даже си мисля дали да не взема да го изкарам, събота и неделя е дори повече рейта.

Неактивен Slavov0

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 3
« Отговор #76 -: 31 Януари 2017 год. 22:20 часа »
Да миналата година май месец изкарах C  и мисля сега да се пробвам след месец по агенциите G group и другите ,по добре ще е от някоя фабрика или ферма .Благодаря за отговорите .

Неактивен китан

• *
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #77 -: 28 Октомври 2018 год. 22:32 часа »
аз карам с Ц и за мен разликата не е голяма с Е от към пари,но  доста по-ограничена от към намиране на работа.доста фирми нямат камиони за Ц а само Ц+Е

поне за първи впечатления де,че съм от много малко време тук,а карам от няма и 6 месеца

Колко взимате месечно?

Започната от krasФорум Професионални шофьори

Отговора: 62
Прегледи: 14973
Последна публикация 04 Октомври 2016 год. 17:14 часа
от rider777
Здравеопазването на Острова

Започната от roshkoФорум Англия

Отговора: 5
Прегледи: 1545
Последна публикация 16 Октомври 2015 год. 22:10 часа
от kras