Автор Тема: Фирмите вече започнаха да приемат и предложение за работа :)  (Прочетена 10311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 764
Тц, 25 тона :)
Ей ще строшиш камиона ;)

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 578
Молдовците, които са с български паспорти работят в Бетц за по 600-700€ месечно даже ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Той затова Бетц цъфна и сега връзва  ;D ;D ;D
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 628
Бетц си е оплел кошницата добре ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 141
Следваща фаза на пазара на труда - недостиг на молдовци  ;D

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 141
уфф, не испях да го чупя, ама един навес го избегнах в последния момент.......синдрома на липсващия опит 8) ;)

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 249
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
Е па добре, ще сподели ли информация във нашия форум или ще си пише в онзи?
Иначе Ким е добър старт за начало. Никой нема да го върже там. Да се научи па да бега :)

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
Шофери се търсят навсякъде .Ето днес от А2 Германия:

Георги Младенов

• Гост
Моята оферта към фирмите е следната.Предлагам им да им бачкам по релацията Турция-Европа-Турция.Без Англия там не пътувам.Транзитиране към Европа през Румъния и Унгария а не през бивша Югославия.Бачкането ми ще струва 500лв щат (БГ заплата)+50евро командировка за всеки ден прекаран в кабината без норма на нафта и удръжки,стриктно спазване 561ви регламент без маганити и втора карта.При тия условия мога да карам даже с кеф и Турция-бившия СССР-Турция.Ако има заинтересовани работодатели да се свържат с мен собствениците на камиони Мерцедес са с предимство. П.С. Фирми които работят вътрешно да не ме търсят. 

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
Моето предложение към шофьорите е ,,,,,,,,,,,,,,,,, Купувате си по един камион и си карате докъдето намерите курсове , осигурявате си се на колкото ви е кеф а относно надницата там вече ще е различно ,,, някой път може да вземете и 60-70€ на ден ама някой път ще трябва да се задоволите и с 0 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
Моята оферта към фирмите е следната.Предлагам им да им бачкам по релацията Турция-Европа-Турция.Без Англия там не пътувам.Транзитиране към Европа през Румъния и Унгария а не през бивша Югославия.Бачкането ми ще струва 500лв щат (БГ заплата)+50евро командировка за всеки ден прекаран в кабината без норма на нафта и удръжки,стриктно спазване 561ви регламент без маганити и втора карта.При тия условия мога да карам даже с кеф и Турция-бившия СССР-Турция.Ако има заинтересовани работодатели да се свържат с мен собствениците на камиони Мерцедес са с предимство. П.С. Фирми които работят вътрешно да не ме търсят.
Гоше,коментара ти е за "Размисли и страси"! Харесва ми хора който знаят какво искат,НО.....гледаш само от твоята страна! 18 г. работих за бг куриерска фирма в Европа. Коментира ли сме с шефа ми доста тактики в бранша. Запознат съм с нещата,още повече ,че мойте диспоненти се консултираха с мене по дадени въпроси,та само ще ти дам пример от преди 2г. ,защото вече съм в Германия. Големите турски спедиции каращи за Европа с едно каране от Капитана стигат до Букурещ,там ремаркето се прекача на румънски колега от същата спедиция и продължава веднага до Германия(Регенсбург),от там друг го прикача до крайна точка.За 28-32ч. се движи по релацията TR-D.Ти конкурентен ли си с твоя камион? Не,колкото и да ти се иска.Ta така :) Лафа за всеки влак си има пътници,е все още актуален в БГ,поради ценообразуването на навлото и не ясните правила в бранша.

По въпроса на Райдъра,ок .....най-лесно е купуването на камион.Я да изпреварим малко събитията и да размишляваме в бъдеще.30%  от нас сме си купили камиони,в Бг бизнес  няма,там оперират големите мутренски фирми.Изнасяме се в Европа,като Райдъра и ? Айде Вие сте....

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
Професор по математика обяснява на студентите:
- Математиката е наука, която е много полезна за бита. Ако, да речем, към рождената си дата прибавя телефонния номер на Деканата и от резултата извадя ръста на тъща си в сантиметри, ще получа собствения си телефонен номер с точност до една десета...

Георги Младенов

• Гост
Мисури не си ме разбрал аз личен камион немам.Аз съм шофьор който кара камиони на чорбаджий до оня ден работех при Петко от Пловдив.А тва къде съм го написъл е мойто желание какво ми се работи нали темата се казва че фирмите са почнали да приемат предложения за работа.Та това е моето предложение за работа към фирмите разбира се в кръга на шегата щото до сега не съм чул да има фирма дето при назначаване на шофьор да го питат кво иска да работи и колко иска да получава.Насекъде казват кво те предлагат и ако ти изнаса почваш ако не си отиваш и търсиш друга фирма.Но все пака ако наистина има такива фирми дето се съобразяват с желанието на шофьора е тва е моето.

Георги Младенов

• Гост
Мисури а тва за тия 28-32ч ТР-Д-ТР може и да има такива.Но в доста фирми не е така например Дискордия,Петко,АИТ,Европа транс,АНИ 93,Колимар и др. фирми които карат по тая релация нема такива 28-32ч аз си товара в ТР и си отивам до европа разтоварвам си после си товара за ТР отивам там и т.н.

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 249
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
Taka si e....

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 19655
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
Търся работа за автовоз превози на автомобили от цяла Европа

Започната от стефанФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 3596
Последна публикация 14 Юни 2017 год. 10:54 часа
от Форумният маневрист
Започвам работа - помагайте със съвети за начинаещи

Започната от martinisФорум Общи теми

Отговора: 37
Прегледи: 17547
Последна публикация 07 Юни 2018 год. 12:25 часа
от driver1
Търся работа като международен шофьор кат. С+Е

Започната от varbanov.bgФорум Работа

Отговора: 4
Прегледи: 3528
Последна публикация 30 Август 2016 год. 12:04 часа
от todorgyurev
Работа в Англия като limited company

Започната от K.DragnevФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 20
Прегледи: 3778
Последна публикация 05 Септември 2017 год. 13:55 часа
от roshko
Предлагам работа за международен шофьор на фриго С+Е

Започната от Йордан ДончевФорум Работа

Отговора: 11
Прегледи: 3906
Последна публикация 16 Януари 2018 год. 19:56 часа
от Мариан Маринов
Работа за влекачи и композиции- Бързо плащане!

Започната от biotropicespanaФорум Работа

Отговора: 1
Прегледи: 270
Последна публикация 03 Януари 2019 год. 13:52 часа
от Форумният маневрист
интересна оферта за работа || CODOGNOTTO SK

Започната от codognotto_sofiaФорум Работа

Отговора: 29
Прегледи: 10746
Последна публикация 27 Ноември 2015 год. 19:37 часа
от ivopifeca
Работа за новобранци - Copy/Paste

Започната от roshkoФорум Работа

Отговора: 21
Прегледи: 10187
Последна публикация 30 Септември 2018 год. 17:09 часа
от Talitali
Работа в Чешка транспортна фирма

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 12
Прегледи: 4531
Последна публикация 22 Октомври 2016 год. 20:20 часа
от micyri

* Последни мнения

Препоръчайте превозвач на тежкотоварни строителни машини от transport_CE
[21 Януари 2019 год. 21:00 часа]

Re: {Форумът} от roshko
[18 Януари 2019 год. 19:58 часа]

Държавната "Автомагистрали" ще изгражда 134 км от АМ Хемус от Topdrivers INFO-BOT
[17 Януари 2019 год. 14:25 часа]

Автобусните превозвачи са против тол системата от Topdrivers INFO-BOT
[17 Януари 2019 год. 14:20 часа]

Re: Brexit - на финалната права от roshko
[16 Януари 2019 год. 16:18 часа]

[16 Януари 2019 год. 15:48 часа]

Re: Brexit - на финалната права от Форумният маневрист
[16 Януари 2019 год. 14:23 часа]

Re: Двойка при 3.5т от Форумният маневрист
[16 Януари 2019 год. 14:07 часа]