collapse

Автор Тема: Набираме шофьори HGV Клас 1, C+E в Престън, Англия.  (Прочетена 14982 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2287
  • Рейтинг: +50/-65
Ще ти го обясня, макар да не съм длъжен. Колкото можеш - толкова!  Ама нали те уважавам, като колега! :)
Ти си им голям фен. Всеки пост е в тяхна защита. Емо това, Емо онова, коректни били, точни били. Комай само ти ги подкрепяш. Причините ти си ги знаеш, никой не му дреме какви са. Но прави впечатление. Подсещам те, ако си забравил, че и аз съм карал за тях, доста преди тебе и може би дори малко повечко, та знам им бакиите. Да не говоря, че лично съм говорил с колеги, някои от тях мои приятели и до ден днешен, сърбали им попарата.
Но да се върна към обяснението.
Тебе те няма на снимката, бе пич! Но остави това, кой си пък ти, че да те има на снимка в техния Фейсбук, макар, че ако питаш мен, ти заслужаваш най-много след толкоз хвалене.
Обаче нема те и на нито една обща снимка на шофьори. Ей така, да кажат "Това са нашите печени драйвери, вижте ги, ей го и Росен там сред тях!".
И защо ли те няма? Защото няма нито една снимка на техните шофьори!
А  знаеш кое е най-веселото? И Емо го няма на снимките, поне в тия, които видях, нищо че е от офиса. Той е един господин Никой от никъде.
Демек вие, дет най-ги хвалите, сте им най-безразлични. Тия дет вършат работата, и тия са им безразлични.

И сега ли не разбра?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 885
  • Рейтинг: +32/-15
Брат, прочетох първото изречение само и ме отказа да чета нататък. Беше ми кофти, че бях малко рязък в предния си пост, вече съм облекчен. И да си чел нещо от моите мнения относно тази агенция, явно нищо не си разбрал. Даже допускам, че Емо може да ми е обиден, но може грешката да е у мен. Дразня се, когато се пише на килограм без да се казва нещо конкретно. Също както колегата. Такива били, онакива, НО - нищо конкретно...

П.П. Сега кажи с какво са по-различни, според теб, от другите агенции. С Pro1 бачкал ли си? Нещо за тях?
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
Извинявай, ако съм внесъл по остър тон, реших че от тебе тръгна, а нали съм старозаветник.. но остави това.

Да работил съм в ПРО1. Работил съм в почти всички фирми и агенции дет може да се сетиш, къде повече, къде по-малко. В Про1 не е имало подобни въпроси кога е извадена картата и докога ми е раб. ден. Каквото им напиша,това е било. Надписвал съм по час на ден когато е позволявало и не е имало ядове. Да, работех на малки пари, но има и такива моменти в началото.
Като цяло с Чалиндж не съм имал ядове, макар по някои път със счетоводителя, вече му забравих името бяхме на нож за някои часове. Разминаваха ни се сметките. Ами като се случи веднъж да мина 15-те часа и докато ме докарат обратно в базата станаха 17-18 и като повдигнах въпроса, разбрах, че си е за моя сметка, не искаха да ги добавят към някоя по-кратка смяна. Нейсе, забравил съм айде, простил съм,  от мен да мине. Но това не ми е казано, на мен лично ми се е случило.

Това за което реагирах срещу Чалиндж и особено Емо е отношението към мой човек, лъгането на дребно и на едро в тоя форум от негова страна и за това и моето отношение се промени, а не беше такова. Имаше тенденции във фирмата да се изебат нещата, дойде Ембеца, нещата се изебаха! И ако аз още работех там, то милия Емо кръв щеше да пикае, аз не съм много от тия дет може да ги преебеш в Англия и най-вероятно щях да му помогна да си тръгне от тая фирма. Но колегите, дет не говорят английски, тия дето не знаят какво да направят, тия дето АЗ СЪМ ГИ ИЗПРАТИЛ там. Те какво да кажат, Краси ни прееба?!

Аз зададох конкретни въпроси (виж назад в темата) и получих разтеглени отговори или изобщо бяха избегнати и се говореше за други неща, повечето от които неверни. Е как очакваш тогава да не се променя?
Той твърдеше, че на моя човек бил вадил НИН, а аз му пращам човек с английска книжка и НИН от преди 1 година... Мошеник, кво да кажа...

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
А така... Сега аз за Про1. Имам около 7-8 фактури, една от която не отговаря на действителността. Всеки път отговорът е, че човекът правил пейрола бил нов и се объркал че... Корекция ЗИРО-НУЛА-ГЕВРЕК. МОга да го докажа на секундата. Такава трагедия и в България не съм срещал. Не знаят какво е римитънс. С триста зора си ги изврънквам със седмици закъснение. ПЪЛНА трагедия - НИЩО общо с Челъндж! Виждаш ли!? Агенциите същите - шофьорите различни - НИКАКВИ прилики... Ако знаех реда, щях да ги пусна по пързалката...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
Ами.. прав си за себе си, радвам се, че си взел парите си в крайна сметка, поне така разбрах. Обаче за Чалиндж, хора има дето така и не си дочакват парите. Просто в един момент не могат повече да се разправят и си тръгват. Или забравят квото имат да взимат и край.
И освен това аз пак на към мен да дръпна одеалото... Никой който съм пратил в Про1 не е пострадал, за разлика от Чалиндж. Може да е съвпадение, може да не е нарочно. Може да е грешка... но моля те, прочети му на Емо обясненията по-нагоре в темата.

Ей, тва са си мои причини да се ядосвам, не ми обръщайте внимание.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Иначе усетих, че имаш нещо лично към Емо, но не съм прочел и ред по този повод, както и да е.
С Емо съм имал контакт на живо за около час - макс два. Нормален човек, който е нормално да си върши работата така, както са му я задали. Затова не го обвинявам лично. Писал съм, според мен, надълго и нашироко, не смятам да се повтарям, без да съм помолен. Това е агенция, която бачка с фирми, с огромно текучество и пълна липса на интерес към тях, както и с шофьори с минимални претенции, алтернативи и гъвкавост...

П.П. Ше ме спукаш от смех! Сега разбирам защо не се разбираме... Какви пари съм си взел и ако съм ги взел, защо ми е да ги пускам по "пързалката"!?...  ;D ;D ;D
Мани... само си правим гимнастика на пръстетата...

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 14641
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
РАЗСЛЕДВАНЕ НА NOVA: Фирми принуждават шофьори да карат без почивка

Започната от krasФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 1
Прегледи: 2394
Последна публикация 10 Февруари 2018 год. 10:19 часа
от Fabiannut
СБПШ настоява за 1 300 лв. минимален осигурителен доход за проф. шофьори

Започната от krasФорум С.Б.П.Ш.

Отговора: 12
Прегледи: 1061
Последна публикация 28 Март 2018 год. 14:24 часа
от kras
Агенции за професионални шофьори и персонал в транспорта. Има ли почва у нас?

Започната от krasФорум Работа

Отговора: 59
Прегледи: 11253
Последна публикация 30 Август 2016 год. 12:18 часа
от todorgyurev
Само за колеги шофьори - представи своя бизнес!

Отговора: 0
Прегледи: 1567
Последна публикация 14 Февруари 2017 год. 20:14 часа
от kras
Депутати предлагат ограничения за новите шофьори

Отговора: 5
Прегледи: 2163
Последна публикация 15 Април 2016 год. 10:29 часа
от kras
Международни шофьори – 1800-2300 EUR заплата