collapse

Автор Тема: Фирма търси шофьори с опит C+E  (Прочетена 4982 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
Фирма търси шофьори с опит C+E
« -: 31 Декември 2016 год. 19:57 часа »
  Здравейте, колеги!!!
 А съм шофьор във въпросната фирма, шефа търси шофьори с опит в транспорта, не е задължително стоенето по 3месеца(аз стоя по 2 и почивам за изчистване на дигитала ако съм сгафил нещо заради по бързото прибиране), необходимите документи са си едни и същи за всяка фирма а именно :
1. Книжка
2.Дигитал
3.Карта за квалификация
4.Медицинско
5.Свидетелство за съдимост
6.Банкова сметка с уверение(удостоверение) от банката (заради банковата сметка че е ваша) не е задължително но е плюс ако сметката ви е в УникредитБулБанк(заплатата пристига за под 5мин. от момента на превода)
  Заплатата е 1800€ на месец, и е твърда  (километрите не надвишават 12—13000), кара се от и за Италия, а дестинациите са Австрия, Германия, Франция, Белгия, Холандия, Англия и Италия, като Англия не е задължителна(в смисъл че ако не искаш никой няма да те кара насила) аз примерно съм единствен който иска да кара Англия, информацията за фирмата е много и в момента не се сещам още какво да кажа, но питайте и ще отговоря възможно най изчерпателно, и още нещо има 3 или 4 свободни места
Моят телефон е +359 895 834313 — Стоян

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 853
  • Рейтинг: +31/-15
Re: Фирма търси шофьори с опит C+E
« Отговор #1 -: 31 Декември 2016 год. 21:34 часа »
Горе-доле изчерпателна информация, ма тази фирма криминална ли е, че и се пропуска името?
Гледайки заплащането, най-вероятно е българска, което отговаря на горния въпрос положително...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #2 -: 31 Декември 2016 год. 21:49 часа »
Фирмата е българска и се казва  A.K. TRANSPORTI, като казах все нещо ще пропусна

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #3 -: 01 Януари 2017 год. 21:03 часа »
roshko, искам само да кажа че този твой извод е напълно безпочвен и меко казано неоснователен, лично аз съм сменил 6 фирми заради некоректно отношение и нарушаване на обещаното трудово възнаграждение, по въпроса за заплащането в A.K.TRANSPORTI е 1800€ за 30(календарни) дни , а дали ще имаш коректно отношение като човек и работник зависи изцяло от теб (от шофьора), по евентуални съмнения за моя лична изгода в този случай мога да кажа че говоря от името на собственика по мое желание( много ми помогна човека и съм повече от доволен и спокоен, ако някой се интересува как ми е помогнал и с какво мога с удоволсвие да му обясня по телефона, във форума не бих защото това са лични неща и не мисля че хората ги интересуват моите ”драми” )

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #4 -: 02 Януари 2017 год. 14:59 часа »
Жив и здрав! Читавите фирми не търсят персонал по форумите, но това пак е безпочвено и неоснователно твърдение.
Последния път бях подмамен от "приятел" в такава хубава фирма. Той още е там, а на мен все още ми се дължат едни 320лв., безпричинно! Това най-вероятно е защото аз съм идиот. Не знам защо, но за шест години в чужди фирми не са ми спряли една стотинка/цент, без причина. Плащал съм за мои грешки една глоба в Лондон, 600 евро за физическа охрана на мен и поверения ми камион и сега ми виси една глоба за превишена скорост във Франция, която сам трябва да си платя, не ми е спряна.
Повярвай ми, всяко едно съмнение в българска фирма, е основателно, особено ако в обявата й липсват основни и важни детайли! 
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #5 -: 02 Януари 2017 год. 15:17 часа »
roshko, обявата я пускам аз защото шефа не е българин, аз също имам спиране на пари но заради глоби за превишена скорост и т.н. , за това съм сменил и 6 фирми, а колкото до чуждестранните фирми ме съм съгласен, лично аз ”пострадах” от немска фирма ( на немски договор бях, със всичките му регистрации ) та дали е в Бг или не, никой няма гаранция че няма да го прекарат, аз използвам този форум не за да карам някой да си остави работата, а да предложа възможност за професионална изява срещу честно заплащане( което както вече казах е 1800€) като има и възможност да станат малко повече но това не зависи от мен а от професионализма на хората които започнат работа, фирмата е малка има към 15 собственни камиони и създава(урежда и направлява) още 120 камиона на други фирми, има още много информация относно задълженията на работодателя и работника, но както казах няма как да я сбия в 2 реда, телефона ми е 0895 834313 всеки който се интересува да се обади, било то само за информация

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #6 -: 02 Януари 2017 год. 15:48 часа »
Казваш не е българин, а какъв е? Фирмата има ли база, къде е? Къде стават смените, с чии транспорт, има ли паркинг за леки коли? Какво се вози? Има ли всички машинки за държавите през които се преминава? Магистралите ли са приоритет или националите, ако ме разбираш? Поддръжката къде се извършва? Как се процедира при спукана гума или отказала печка? На какъв език и по какъв начин се кореспондира с диспечерите и началника?
Това най-вече интересува хората, другото е ала-бала и взаимно губене на време по телефона, най-вече твоето.

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #7 -: 02 Януари 2017 год. 16:52 часа »
База, като гараж за камионите) няма, спедициите с които работим имат условия за колите и камионите, сервизирането става в срвизите на Скания, можеш със камиона да се прибираш за България(като камиона остава в София), може със бус или автобус, може и със самолет,кореспонденцията става на български, прибирането за почивка става при уговорка със шефа и няма задължителен период на престой(ако има нещо спешно заради което трябва да се прибе човек има опция това да стане от коя да е европейска страна), карат се 70—80%  товари над 15тона, като цяло камионите рядко излизат с проблем защото им се прави редовна профилактика, моделите са Скания евро5 и 6 R420 до 500, има полуавтоматик 3 останалите са автомат, релациите са от и за Италия а страните за които се кара са Австрия, Германия, Франция, Белгия, Холандия и Англия (ако не искаш да караш Англия няма проблем) плащането става всеки месец по банков път(има опция за кеш) може да се взимат аванси ако има нужда и като дойде датата за заплата се изчиства сумата за съответния месец, ако инате още въпроси питайте или звънете 0895 834313 Стоян

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 02 Януари 2017 год. 17:09 часа »
И на нов камион може да откаже печката или да спука гума... От досегашната информация, изглежда гъвкава фирмата, но да си призная, не съм оптимист. Договора какъв е и на какво осигуряват, нещо което пропуснах предния път, а е основен приоритет за доста хора.

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #9 -: 02 Януари 2017 год. 20:59 часа »
Идея си нямам ако ти откаже печката какво става, не ми се е случвало,случи ми се да умре нов гаранционен акумулатор и още същия ден го смених в сервиз на Скания(във Франция ми се случи този проблем)казвам нов защото като се качих агуст на вътрешно направихме профилактика на камиона и сменихме акумулаторите (а понеже в сервиза нямаха два акумулатора скания,а аз бързах,сложихме един скания и един друг,който умря след месец и няколко дена), или пък да спукам гума(сменят гумите като наближи минимума, за движение по пътищата на европа), договора е български на минимума за международни шофьори

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #10 -: 02 Януари 2017 год. 21:01 часа »
За договора утре ще питам има ли опция да е по висок от минимума, и ще пиша

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #11 -: 02 Януари 2017 год. 23:12 часа »
Значи горе в изискванията трябва да се прибави и валидно "Психо"...

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #12 -: 03 Януари 2017 год. 20:34 часа »
За договора, може и над минимума, въпрос на избор

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #13 -: 04 Януари 2017 год. 17:08 часа »
От известно време хостингът на форума сдава багажа, или се проявява някакъв бъг на платформата.
Въпреки всичко е доволно посещаем, все още...
В този ред на мисли вероятно вече са ти запалили телефона?

Неактивен bullet09

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #14 -: 04 Януари 2017 год. 17:40 часа »
Странното е че още никой не е звъннал  ;D , даже прегледах номера ама си е верен, аз в петък се качвам към Италия, все пак ако някой се интересува може да звъни 0895 834313 Стоян

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение:

За колеги без опит! Старт в кариерата!

Започната от Road RunnerФорум Работа

Отговора: 455
Прегледи: 152725
Последна публикация 24 Февруари 2018 год. 23:41 часа
от цецодебел
Споделен опит

Започната от bomba696Форум Учебен център

Отговора: 23
Прегледи: 5736
Последна публикация 16 Януари 2016 год. 01:03 часа
от kras
Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 13761
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
РАЗСЛЕДВАНЕ НА NOVA: Фирми принуждават шофьори да карат без почивка

Започната от krasФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 1
Прегледи: 1960
Последна публикация 10 Февруари 2018 год. 10:19 часа
от Fabiannut
Агенции за професионални шофьори и персонал в транспорта. Има ли почва у нас?

Започната от krasФорум Работа

Отговора: 59
Прегледи: 10659
Последна публикация 30 Август 2016 год. 12:18 часа
от todorgyurev
Само за колеги шофьори - представи своя бизнес!

Отговора: 0
Прегледи: 1170
Последна публикация 14 Февруари 2017 год. 20:14 часа
от kras
Депутати предлагат ограничения за новите шофьори

Отговора: 5
Прегледи: 1760
Последна публикация 15 Април 2016 год. 10:29 часа
от kras
Набираме шофьори HGV Клас 1, C+E в Престън, Англия.

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 67
Прегледи: 13187
Последна публикация 17 Юни 2017 год. 23:48 часа
от roshko
Международни шофьори – 1800-2300 EUR заплата

Започната от TWM LtdФорум Работа

Отговора: 3
Прегледи: 1269
Последна публикация 16 Януари 2018 год. 15:42 часа
от driver1
Нова работа за млади ШОФЬОРИ