collapse

Автор Тема: Не започвайте в "Нитро транс" ООД  (Прочетена 3353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoyan_72bg

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 20
Не започвайте в "Нитро транс" ООД
« -: 13 Януари 2017 год. 16:59 часа »
Нитро транс ООД --Здравейте колеги,да споделя и аз мнение,не започвайте в тази   фирма,регистрирана е в село павел Велико Търново.Аз  имах нещастието да започна там.всичко точно,обещания,докато  тръгна,и се започна, много нафта гори,къде е нафтата,цяла унгария,полша ,словения   и румъния съм карал  на светеща  лампа ,на резерва,слагам по 100л ,но колко са 100л  и пак съм на   резерва.Е минах Европа ,но тук в България  свърши,закъсах без нафта  на Ришкия проход,и най интересното е че бях със  стока.Както и да е , дойдоха баровците  от село Павел,донесоха  80 л нафта  ,като аз преди това   мой познат ми донесе 60 л.Разтоварих, седнахме   и   направихме отчета  всичко  точно,остана едни  200  лв,да имам да взимам.и дотам,Някой да е  чувал да дават касов бон ,например,Чехия или  Словакия без да с заредил нафта,и такива неща.Това   беше  прав  курс от България за Германия и обратно.П.С.Да  кажа на Сашо от село   Павел,Сашо,не си наясно   с нещата,чул си че някой прави пари и ти си скочил в бизнеса,не е за теб това,гледай  си фермата   с пъдпадъците и яйцата,да ти е  мирна главата.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2447
Re: Не започвайте в "Нитро транс" ООД
« Отговор #1 -: 03 Февруари 2017 год. 21:10 часа »
Колеги, има получено оплакване срещу автора на темата с твърдение, че информацията е невярна и уронва престижа на  фирмата. Очакваме представител на Нитро Транс да се представи и евентуално да обори горните твърдения, ако желае. До тогава смятам, че е редно да приемем казаното като един откровен шофьорски разказ със съответните резерви от гледна точка на това, че пострадалия се представя анонимно, което е негово право, разбира се.

Напомням, че всяко мнение е собственост на неговия автор, а не на форума. Но не би било възможно, нито редно да изискваме участниците да се представят с имената си, след като самия представител на фирмата се е регистрирал с псевдоним и не споделя кой е.

Разбира се, коректно е към останалите участници във форума или поне до заинтересованите от съобщението, да се представят доказателства, имена, хора които могат да потвърдят казаното, с което да се даде повече тежест.

Предполага се, че Стоян е 72-ри набор и едва ли много такива са работили във въпросната фирма последните няколко месеца, така че ответната страна може да се сети какво е станало и да каже. Тоест, вярвам, че всички ще приемеме, че автора на темата е доста явен за фирмата :)

Поздрави

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #2 -: 07 Февруари 2017 год. 19:49 часа »
Потребители които са докладвали тази публикация
Докладвана от poxy на 06 Февруари 2017, 15:20:09. Написали са следното:
Здравейте, писах ви, че този човек обижда фирмата ми! Моля обърнете внимание!!!
===============

Госпожо Поликсения,
Накратко: Ние от къде да знаем Вие коя сте, та да ви обръщаме внимание?!?
Надълго:Ако се разпознавате в следното съобщение, ще ви помоля още веднъж да кажете как точно колегата обижда фирмата ви. В неговия пост няма обидни думи, просто един разказ за краткото му пребиваване във фирмата ви и някакъв съвет. Ако не познавате Стоян (предполагам 72-ри  набор) и ако такъв шофьор никога не е работил при вас, тогава с удоволствие ще изтрием темата и ще се извиним от името на форума.

Какво ще стане обаче, ако наистина такъв човек е работил при вас и нещата за които пише са верни?
Прави впечатление, че колегата споменава някой си Сашо от с.Павел, а пък вие пишете "фирмата ми". Тоест, да разбираме ли, че има съвпадение на имена на фирми или нещо друго се случва?

По повод желанието да обърнем внимание - видно от отговорите на оплакването и мненията по темата - обърнато е такова.

Сега градивно: Ако желаете, отворете си една тема и хубаво представете фирмата си, вярвам, че доста шофьори ще са радостни да прочетат нещо повече за Вас, и евентуално да ви станат колеги. Също така ще получите (убеден съм) много ценни съвети от колеги, стига да зададете правилния въпрос. Ако наистина сте скочили в транспорта директно от пъдпъдъците, тогава мисля, че ще ви е полезно да общувате повече с колеги.

Доколкото виждам, Стоян е отскоро шофьор имам усещането, че някой се е възползвал от него.Уверявам ви, че ако бяхте попаднали на мен, да не кажа голяма дума... но щяхте да берете големи ядове.
Това в сферата на шегата и добрия тон :)

Сашо

• Гост
« Отговор #3 -: 16 Април 2017 год. 13:17 часа »
ДА отговорим на наш стоянчо камиона който кара,в момента се кара от друг човек и средно гори 27литра на 100километра а при наш стоенчо даде разход 44литра за100километра.Тръгнал с голямата кошница стоенчо но не знае как. Надзирател бивш в държавната служба може да е тъка.
Да е било но при Сашо не.Зарежда стоянчо 200л нафта за 4минути му е целият престой на бензиностанцията.Зареждане плащане.Часът на зареждане е16.20 в него момента стоенчо се намира в прага а белешката предоставена от него е от шела намирашт се на границата преди Словакия.такъв разход 4 месец след стоенчо камиона така и не даде. Върви по съштия маршрут.Скалата на джипиеса в момента когато е бил на бензиностанцията няма и капка отчетено гориво.няма да изреждам и многото други лъжи но ако се наложи и за тях ще споменем.Такива хора мърсят професията.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #4 -: 16 Април 2017 год. 13:53 часа »
На всеки паркинг се продават бележки от бензиностанции ама ми е чудно Саше що не си им дал карти за зареждане,,,,, явно кеш се плаща а това е предпоставка да те лъжат яко.

Driver1

• Гост
« Отговор #5 -: 16 Април 2017 год. 14:43 часа »
На всеки паркинг се продават бележки от бензиностанции ама ми е чудно Саше що не си им дал карти за зареждане,,,,, явно кеш се плаща а това е предпоставка да те лъжат яко.

Ездачо, и това изказване показва колко си зле в "материята"! Я разкажи - какво те спасява картата? Че се спукам от смех от глупостите ти!
По-добре ходи да яздиш някое магаре, стига си се правил на разбирач...

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #6 -: 16 Април 2017 год. 15:13 часа »
Последното ти изказване Цветанов показва колко не си в час с материята ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #7 -: 16 Април 2017 год. 15:22 часа »
Има нещо гнило в Дания.
Последно имало ли е зареждане или той е представил фалшива бележка?  Спирал ли е по ГПС на някаква  бензиностанция?
Така представено изглежда сякаш колегата се е наакал, но то е много лесно да ги кажеш горните неща за да се защитиш, без изобщо да покажеш някаква разпечатка. Ние естествено не сме трибунал тука, и едва ли можем да настояваме за нещо повече..
Но ако аз бях шефа на фирма, която е обвинена в некоректност, много внимателно бих приложил към коментара си документи за да си защитя реномето. И естествено, бих наблегнал на изказа, но това второто не е задължително. Важното е, че се даде информация. Топката е в терена на Стоян.

Неактивен stoyan_72bg

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #8 -: 18 Април 2017 год. 07:51 часа »
САШО  ,САШО,КАЗАХ ТИ  МЪТИ  СИ ЯЙЦАТА ,ГЛЕДАЙ  СИ ПЪДПАДЪЦИТЕ,ДА ТИ Е МИРНА ГЛАВАТА. САМО ДА КАЖА НЕЩО И ПОВЕЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА ТИ ОБРЪЩАМ  ВНИМАНИЕ.ТИ САШО ОТ СЕЛО ПАВЕЛ,КОГАТО ТИ КАЗАХ ЧЕ СЪМ СПРЯЛ  НА ОМВ   В РУСЕ ,ПАК КАЗА ЧЕ GPS НЕ  Е ОТЧЕЛ СПИРАНЕ И ТЕ ЛЪЖА,ОБАЧЕ АЗ ИМАХ КАСОВ БОН ОТ БАНКОМАТА,ИЛИ И НЕГО СЪМ КУПИЛ,И КОГАТО ОСТАНАХ БЕЗ ГОРИВО,И ДОЙДОХТЕ ОТ СЕЛО ПАВЕЛ С ТУБИТЕ,КОГАТО ТИ ГО ПОКАЗАХ СЕ ОПУЛИ И БЕШЕ НЕАДЕКВАТЕН ,НЕЗНАЕШЕ КАКВО ДА КАЖЕШ.А ЗАЩО  НЕ КАЖЕШ   ЧЕ КОГАТО ТРЪГВАХ ЗА ГЕРМАНИЯ ,ТИ БЕШЕ В КАМИОНА КОГАТО СВЕТНА ABS,И ТИ САМИЯ КАЗА НЯМА ПРОБЛЕМИ,КАБЕЛА,БУКСАТА,ДА АМА НЕ,ЗАЩО НЕ КАЖЕШ  ЧЕ КОЛЕЛОТО НА РЕМАРКЕТО БЕШЕ ЗАДЪРЖАЛО, И КАРАХ ТАКА ДО ГЕРМАНИЯ И ОБРАТНО,И НА УНГАРИЯ ИЗБИ  ОТ БУБИНАТА И ГО ИЗОЛИРАХ КАТО ОТРЯЗАХ МАРКУЧИТЕ,ЗАЩО НЕ КАЖЕШ КАК СЕ ОПИТВАШЕ ДА УБЕДИШ КОЛЕГА С 20Г СТАЖ ЧЕ ЗАДЪРЖАЛОТО КОЛЕЛО НЯМА НИЩО ОБЩО С РАЗХОДА НА ГОРИВО.САШО  ОТ СЕЛО ПАВЕЛ,И ОЩЕ НЕЩО,КОГАТО СПРЕШ НО НЕ ИЗГАСИШ КАМИОНА,GPS НЕ ПОКАЗВА ЧЕ СИ СПИРАЛ ТАМ.АЙДЕ  ЛЕК ДЕН И ВИЖ юрдеците И пъдпадъците дали се снесли някое яйце,там ти е силатА МОМЪК.

Неактивен stoyan_72bg

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #9 -: 18 Април 2017 год. 08:02 часа »
САШО ,САШО,ЦЯЛОТО СЕЛО ПАВЕЛ ТИ СЕ СМЕЕ КАТО ТИ СЛУША ГЛУПОСТИТЕ,ТИ ЕДИН АДРЕС НЕ МОЖА ДА МИ ИЗПРАТИШ  ВЯРНО, ЗА ТОВАРЕНЕТО ТА ПРОВЕРЯШЕ В GOGLE MAPS,НИ АДРЕС  ,НИ КООРДИНАТИ.ОТИВАЙ ДА ПАСЕШ
 юрдеците   И ДА ТЪРКАЛЯШ ЯЙЦАТА,МОМЪК.

Неактивен stoyan_72bg

• *
  • *
  • Default Avatar
« Отговор #10 -: 18 Април 2017 год. 16:17 часа »
КАК ДА ТИ ОТЧЕТЕ СКАЛАТА НА GPS,КАТО АЗ ПРЕКОСИХ ЦЕЛИЯ ТОЗИ МАРШРУТ ОТ БЪЛГАРИЯ  ДО ГЕРМАНИЯ И ОБРАТНО  НА РЕЗЕРВА,НА СВЕТЕЩА ЛАМПА,И 100 ЛИТРА АКО МИСЛИШ  ЧЕ СИ СЛОЖИЛ НАФТА,ЖЕСТОКО СЕ ЛЪЖЕШ,С 100 ЛИТРА ,ПАК СИ НА РЕЗЕРВА.

Някой да е чувал за ЕКО ТРАНС КЪМПАНИ ЕООД?

Започната от Vinnie P.B.Форум Работа

Отговора: 4
Прегледи: 2120
Последна публикация 23 Юли 2018 год. 01:25 часа
от kras
Възможно ли е? Дриймс Транс ЕООД

Започната от Оня с коняФорум Работа

Отговора: 18
Прегледи: 11574
Последна публикация 30 Август 2016 год. 12:17 часа
от todorgyurev
Инфо за Бриз груп транс оод