Автор Тема: Предлага работа за международни шофьори  (Прочетена 3260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Popovi KRG EOOD

• Гост
Предлага работа за международни шофьори
« -: 08 Септември 2017 год. 16:41 часа »
Фирма " Попови КРГ " ЕООД търси да назначи шофьори за международен транспорт в рамките на ЕС и България.
Заплата 1900 евро + бонус възнаграждения на база разход на гориво и/или километри до 300 евро.
Винаги сме били коректни и очакваме честни и отговорни хора, които да ни отвръщат със същото и с които да работим в екип. За всеки проблем има решение, когато се действа отборно и съвестно.
за контакти: 0879 53 06 03 Кирил, email: popovi.krg@gmail.com

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2456
Re: Предлага работа за международни шофьори
« Отговор #1 -: 09 Септември 2017 год. 18:33 часа »
Само едно пояснение, макар, че не вярвам да отговорите - Бонусите са си бонуси, колкото - толкова... Обаче заплатата как се формира? Дежурният въпрос.
Дали е заплата + командировка, или е 1900 евро върху което се плащат данъци? Или е 1900 чисто след данъците, което баш не ми се вярва.
Не поставям под съмнение коректността ви, но така подадена информацията може да се тълкува различно.
Ако излезете с лафа, че допълнителна информация се дава само по телефона, аз ще вляза с рамо и с контра-лафа "Колеги не работете за тази компания, бизнесмени които не са открити при подаването на обявата, най-вероятно ви кроят шапката и няма да прокопсате!"

Така че уважаеми Попови, докажете, че не съм прав :)
======================= Междувременно:

13:25 на 05.03.2013Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.Преглед на профил
go4o
197
попови крг оод-пловдив (с.иоаким груево) ,не плащат и правят смени постоянно.пазете се
----
13:27 на 05.03.2013Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.Преглед на профил
go4o
198
попови крг оод-пловдив(с.иоаким груево) не плащат и лажат

========продължаваме от друг сайт:
о4о казва:
05.03.2013 в 14:39
попови крг оод не плашат и лажат

Отговор
Kiril Popov казва:
24.07.2013 в 18:24
При такова твърдение трябва да се изложат и факти нали така?
Не знам за шофьор който да си върши задълженията и да не сме му платили, включително и постоянните бонуси за надхвърляне на 10 000КМ месечно. Но при 2 случая при които ни набутват с по 1000 евро съжалявам но се радвайте че не ви съдим! Първия път шофьор пътува с празен камион 2 дена до румънската граница и още 4 дена до холандия
само с влекач като се загубва на няколко пъти и ни набутва с половин тон нафта, след като отива в Холандия плащаме 260 евро да за бус да смени шофьора и накрая му плащаме нандниците за тея няколко дни. Е това какво е? А не мислите ли че има хора за които работим и ако ни изгонят заради такъв лъжлив и мързелив човек ще си загубим и бизнес и всичко? Всеки има семейство за хранене! Втория път беше преди една седмица с шофьор който докато стигне до Германия в опита си да си прибере парите за ТОЛЛКОЛЕКТ ни набута 600 лева (естествено тези пари ще си ги удържим) също ни набута повече от половин тон нафта, че 39 КМ ги минава за 3 часа и 20 минути и след това набутване ние даваме 450 евро разходи за да можем веднага да закараме другия шофьор до Холандия с личен автомобил за да бъдем коректни спрямо холандските си партньори. Вие ми кажете какво е коректност? На този с втория случай естествено ще си търсим парите тъй като му дадохме и 300 евро първоначално да има. Кой е некоректен. Разбирам тези които лъжат и притискат работниците да работят с надеждата да си вземат дължимото, тези фирми са за отнемане на лиценз и за съд, но да обвиняваш някой, че си го набутал с 1000 евро и накрая все пак ти е платил си просто мизерник! (Да не говоря и за уж „големия“ разход на гориво) И за първия случай мен лично ме е яд, че шефа плати надниците, защото ако зависеше от мен щеше да се стигне до съд но стотинка нямаше да дам.

==================

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #2 -: 09 Септември 2017 год. 18:38 часа »
Опааа, господин Попов,

''Радвайте се, че не ви даваме на съд'' или ''..... тия пари ще си ги удържим.... ''

Имах един "шеф", оня пък си плашеше шофьорите с чеченски мутри...

На съд се дава само ако имаш доказателство за престъпление. Не можеш да съдиш човек, че не умее да работи една работа. Просто го освобождаваш, плащаш каквото си обещал за периода в който ти е работил и си дупчиш ухото за поредната обица, като си слагаш човек дето разбира от тия неща, подбор на персонал.
Мен лично ми е писнало от такива "шефове", за тва не им карам на тия уникални работодатели.
Не знам за вас, колеги...

Само да ти дам един пример Попов, вчера тръгнах и не си закарах товарите, нито един от трите... защото имаше катастрофа и това е, бях закован на магистралата 6 часа. Магистрала е това, не можеш да мръднеш! Точка. Никой не ми е викал че не съм търсил друг маршрут, никой е драматизира, че партньорите щели да фалират. Никой не реве за коректност, без да разбира думата напълно.   Всеки се усмихва и вика да съм спокоен... а на мене ми криво...

Само вашите партньори, само вашия бизнес, само вие коректни...

Знаете лафа, крадеца вика дръжте крадеца. Та се зачудих - дали са толко коректни тия, дето търсят коректни?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
« Отговор #3 -: 10 Септември 2017 год. 03:31 часа »
Кирил Попов от фирма Попови говори за шефа в трето лице... вероятно син, ама по стар балкански обичай и той е шеф, макар и не баш! На мен ми се види грамотен и интелигентен човек и по-скоро бих се доверил!...
Да не пропусна и факта, че милион пъти съм се лъгал в преценката си...

П.П. И аз вчера направих 120км за има нема 5 часа. Първите 40км за 2ч заради затворена магистрала /M6 J16-J19/, после следващите 80км на А50 за 3ч поради една катастрофа + един запалил се автомобил в рамките на около километър...
Тъкмо спрях на катастрофата на А50 и на 10-тата минута получих СМС /не че ни следят, но това се случва, когато клиентът попита къде му е заръчания камион, пък и беше минало бая време/, който гласеше: Пристигна ли вече на товарния адрес? Такова нещо: къде си, караш ли, защо си спрял - Н Я М А! Отговорих: Трафикът на А50 тъкмо спря на около 10-15 мили от адреса. ТОЧКА, КРАЙ! Дълбоко се съмнявам да са подложили на съмнение моята информация, но дори и при такава хипотеза, мигновено проверяват в интернет и въпросът е приключен! Не ми се мисли, ако беше българска фирма или дори западна с някой източен диспонент. Сякаш са сложени специално да създават интриги и напрежение...
Дори заплащането да се обърне в полза на българските фирми, пак бих предпочел спокойствието! Незаменимо е!
В българска фирма бих се върнал моментално щом "чипът" се смени! А дано, ама надали!!! И не го казвам за да подражавам на Царя, а защото става дума за манталитет, ДНК или каквото там ви дойде на ум свързано с нашенската робска същност. Предполагам е намерена много точна метафора, защото "то" се променя само с изкореняване. Е, поради невъзможност това да се случи при човек, на нас ще са ни необходими столетия, за да се случи по естествения път на еволюцията... а до тогава...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #4 -: 10 Септември 2017 год. 07:21 часа »
От много време го твърдя и даже бих се обзаложил, че НЕкоректни български фирми НЯМА поне от 3-4 години,,,,,,,,   друг е въпроса с коректните шофьори,,,,,,,   няма такива и за това пак бих се обзаложил,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 764
« Отговор #5 -: 10 Септември 2017 год. 13:39 часа »
Иво стига ве човек,че повечето нови шофьори са тапаци спор няма,но да твърдиш ,че шефовете са  ангелчета е смешно.
Както се казва всички работим за пари,но бг шефове мислят и как ако може да не дават пари.
Относно Попови,прочетох доста коментари в фейса,не ми трябваше много за да придобия представа.
Просто един шеф започне ли да се обяснява с шофьор за даден проблем особено в фейса ,(това ми е много смешно),за мене това не е моя работодател.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #6 -: 10 Септември 2017 год. 14:30 часа »
Колеги, не коментираме дали са ангелчета. Сигурно са готини хора да седнеш с тях на маса. Но когато става дума за двустранни отношения, липсва разбиране. Не се зачита, че шофьора е важна част от техния бизнес.Даже по-важна от договора с някоя спедиция.  Не се разбира, че няма ли шофьор - няма договори, няма транспорт, няма бизнес. Колкото и камиони и пари да имаш, можеш да караш само един. За втория или двехилядния си требват хора. Работа на шефа е да мотивира, предразполага, създава обстановка за приятна работа. Тук с нетърпение чакам понеделника, за да видя готините колеги и мениджъри, да си свърша работата. В България съм се чудел как да избегна контакт със спедиторката, със отчетничката, със шефа. Защото всеки контакт е предпоставка за конфликт. . Дори всичко да е идеално, пак ще се намери да каже нещо от сорта, че едва ли не ако не е той, ние сме умрели от глад.. Ако камиона е за смяна на накладки - не съм спирал правилно, а не че накладките им е минало времето. Ако гумата гръмне, не е че е стара, а аз не умея да карам с гуми. Ако камина харчи, не е че е стар или зле поддържаан, а аз не знам как се кара икономично. Ако закъснея за адрес няма друга причина, освен че аз не искам да спазя разписанието. Ако не слагам магнита, защо не го слагам, като еди-кой си и еди-кой си го правят. Ако правя 11-ка, защо не съм правил 9-ка. Те не разбират, че 9-ките са изключения. Ако дам 10 кинта на даяджията, че ремаркето нема преглед, що съм дал. Ако не дам, що не съм дал, глей са къв акт писаха... Грозно просто!
Тук в една фирма им казах, че 9-ки не правя и точка. Нямаше въпроси, нямаше проблеми.

А бизнеса в транспорта е еволюирал до ниво, в което изобщо не се налага да се нервираш, просто си взимаш точните хора за всяка дейност по транпорта, застраховаш се срещу всичко и си пиеш ракията. Всеки опит да избягаш от този мдоел води до нерви, стрес, обвинения, напускане на шофьори, псуване по паркинзите и по форумите и в резултат - вижте колко шофьора се търсят. Къде са шофьорите? Нема ги, бачкат ако не за повече пари, то при по-човешки условия.

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 138
« Отговор #7 -: 10 Септември 2017 год. 15:22 часа »
Колко добре е написано, поздравявам те! Сега е ред на Райдера да го прочете и ако успее да го разбере, най-после да престане да повтаря едно и също като сектант.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 10 Септември 2017 год. 16:22 часа »
Мерси, аз нямам търкания със Райдера, не съм го писал за него. Райдера дори не го броя толкова за шеф. Все пак той си кара камиона. Райдера го броя все още за шофьор. Или хайде - по-предприемчив шофьор, но шофьор.
Друг е въпроса, че не е ясно защо защитава хора, които не познава, визирам големите фирми, и взима отношение по казуси, на които не е свидетел, винаги на страната на шефа.  Може би си мисли, че така се легитимира като шеф, или се опитва да се извини, че той самия е такъв, макар срещу него да няма никакви мен известни обвинения.
Но той си знае, никой (или поне аз) не е срещу него и нема смисъл да му дъвчеме кокалите сега. Имал мнение, споделил го. Той си знае защо :)

Ивчо, понеже твърдиш, че няма некоректни фирми от последните 3-4  години, не се ли замисляш защо аз и още няколко човека избрахме да не работим за БГ шефове и дръпнахме за чужбина, преди по-малко от 3-4 години?
Дори сега до ушите ми стигат факти случващи се в известни и неизвестни БГ фирми. Не ги коментирам тука понеже не съм страна по тях и не ми е работа, но не значи че ги няма.

Извинявам се за спама. Но нали не очакваме Попови да вземат отношение, аз поне не...

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 138
« Отговор #9 -: 10 Септември 2017 год. 17:38 часа »
Чакаме Попови и коментираме  :D

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 764
« Отговор #10 -: 10 Септември 2017 год. 23:09 часа »
Чакаме Попови и коментираме  :D
Е какво да ги чакаме,влезте в фейса в групата на межд.шофьори и четете приказки от 1001 нощ.

Търся работа за автовоз превози на автомобили от цяла Европа

Започната от стефанФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 3271
Последна публикация 14 Юни 2017 год. 10:54 часа
от kras
Фирмите вече започнаха да приемат и предложение за работа :)

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 28
Прегледи: 9844
Последна публикация 15 Декември 2016 год. 06:25 часа
от kras
Започвам работа - помагайте със съвети за начинаещи

Започната от martinisФорум Общи теми

Отговора: 37
Прегледи: 16131
Последна публикация 07 Юни 2018 год. 12:25 часа
от driver1
Търся работа като международен шофьор кат. С+Е