Автор Тема: Оооопс!,...  (Прочетена 1533 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 764
Оооопс!,...
« -: 04 Ноември 2017 год. 11:51 часа »

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2459
Re: Оооопс!,...
« Отговор #1 -: 04 Ноември 2017 год. 12:30 часа »
Добре де, ние дето немаме фейсбук и парапсихологически възможности, как да знаеме какво има на тоя линк? :)
Ясно ми е, че не се казвам Иво и най-вероятно не съм канен на срещата, ама все пак, като е пуснато за четене от всички... Иначе доколкото знам, личните съобщения си работеха до последно във форума :)

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
« Отговор #2 -: 04 Ноември 2017 год. 14:09 часа »
Добре де, ние дето немаме фейсбук и парапсихологически възможности, как да знаеме какво има на тоя линк? :)
Ясно ми е, че не се казвам Иво и най-вероятно не съм канен на срещата, ама все пак, като е пуснато за четене от всички... Иначе доколкото знам, личните съобщения си работеха до последно във форума :)

Става дума за събрание на чворове, което е на 27.12.2017 у София. Защо римайндера се пуска два месеца по-рано, може само да се гадае...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 764
« Отговор #3 -: 04 Ноември 2017 год. 19:19 часа »
Краси,поздравления за това,че нямаш фейсбук.Добре си бях и аз без него,ама дявола си няма работа.
Става въпрос за някаква среща на некви провъзгласи ли се хорица(колеги).
А моя апел към Иво е бъзик.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 629
« Отговор #4 -: 05 Ноември 2017 год. 00:15 часа »
Отдолу в коментите някой беше написал, че нямало финансов характер тва събиране,,,,,,,, явно 120 кинта не са пари за членовете на гилдията,,,,, овчаря краско скоро ще стане милионер от тая шоферска наивност,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #5 -: 05 Ноември 2017 год. 00:34 часа »
Иво, говорих с един от членовете на Красьовия синдикат, ако може да го кръщаваме така... Всичко ми се видя коректно, ти защо си против да се събират пари?
И понеже така активно си срещу тях, какво е станало? Нещо на лична основа ли е или просто не разбираш как работи един синдикат?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #6 -: 05 Ноември 2017 год. 06:44 часа »
Иво, говорих с един от членовете на Красьовия синдикат, ако може да го кръщаваме така... Всичко ми се видя коректно, ти защо си против да се събират пари?
И понеже така активно си срещу тях, какво е станало? Нещо на лична основа ли е или просто не разбираш как работи един синдикат?

ЗАрежи го Райбера, нещо се е затъпИл. Въпросният линк нема нищо общо с Крас. Наистина и мен ме фрапира този абзац, но допускам, че е фактически коректен. За въпросното събрание и присъствието там, не са нужни финансови средства. Такива ще са необходими при евентуално изявено желание за членство, както и за последващият банкет. Нали знаеш какво е чвор? Израстък де само пречи и грози. Завидяха на начина, който могат да си позволят някои хора и направиха от това грандиозен скандал. Типично по мангалски, пардон - балкански... Райбера не спре да се фука и парадира, ама някой друг ако покаже някакъв стандарт, подрипа две педи от земята... Между другото, същите тези чворове, де му биха шута, си го приютиха обратно... но Райбера нема проблем с тех, на него Крас му е криф...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #7 -: 05 Ноември 2017 год. 07:53 часа »
Немам нищо против никакви синдикати бре,,,,,,, щом има глупаци да дават кинти срещу обещания нека си го правят,,,,,   Стана ми криво, когато без абсолютно никакъв повод ме блокираха от Селото и от тогава краско ми е криФФ ,,,,,,,,,,,,,,

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 05 Ноември 2017 год. 08:39 часа »
Само дето Крас е немал никаква, ама никаква идея га те е блокнал баш този, който после те е върнал, не вервам да си толку зле и да не знаеш...

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #9 -: 05 Ноември 2017 год. 09:09 часа »
Боян Йорданов ме блокна тогава, но със сигурност по нечия заповед,,,, и никой не ме е отблокирвал досега,,,,,,,,,,

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #10 -: 05 Ноември 2017 год. 11:54 часа »
Иво, две неща, почвам отзад напред.
1. Ти защо се буташ да си на място дето не те искат?
2. Ако са те блокирали каква е причината? Възможно ли е да си казал нещо дето да не се е харесало на групата?
Станаха три нещата:
3. Сега тоя конфликт между вас не влияе ли изцяло върху имиджа на тая организация, пишеш на всякъде, че "Бат Крас щял да стане милионер от глупави шофьори", а истината  изглежда е съвсем различна.
Обаче ти си популярно име във форумите, хората те четат и вярват, така пречиш на идеята, а не помагаш. А хората  дали в този или онзи синдикат, гледат да помогнат и отстраняват всяка пречка. Разбира се тази помощ струва пари, кое  не е ясно тука?

Сега се замислих, ами че ти наистина нямаш работа в подобен синдикат, ти си работодател и никакъв ползвател на синдикална услуга и е изцяло в твоя вреда тя да се развие. Което съвсем логично е довело до забраната. Явно си щял да си в групата може би, но нещо си изкоментирал и може би са преценили, че нямаш работа там. Не мога да си представя, че някой те е видял и рекъл "Ето го Иво Райдера, дай да го блокираме!"
Нали знаеш какво е конфликт на интереси - ето ти го в действие?! :

И да не си помислиш сега, че адвокатствам на някой - нищо подобно, просто се чудех къде е истината. Разсъждавам си и гледам да ти помогна да си намериш мястото, то явно не е в Зелото и в тяхния канал :)

Аз също не можах да вляза в канала им, това преди 6 месеца беше, със стария ми телефон, там имах зело. С новия не съм и опитвал да инсталирам програмката за да пробвам. Така че и аз не съм добре дошъл там изглежда, ама не правя драми от това. :)

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #11 -: 05 Ноември 2017 год. 15:33 часа »
Не знам кой е редактирал името на темата, ама явно и той не си е мръднал пръста да разбере за какво иде реч.
Иво, аз пък защо останах с впечатление, че са те върнали в групата, не знам? Но поне у ФБ групата са те върнали. Както и да е. И според мен нямаше причина да те блокват, но мога с две ръце да се подпиша, че Крас нито е имал идея, нито е давал каквито и да било заповеди посока теб. Ако е искал да те изплющи е щял да го направи собственоръчно. Това е просто един овчедушен акт на безсилие, на "силния" в момента. Започнали са да се извиняват наред, тъй че и твоя ред ще дойде, споко!

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
« Отговор #12 -: 06 Ноември 2017 год. 08:54 часа »
И аз чак вчера разбрах, че тази сбирка няма общо със СПБШ, както предположих в началото ,,,,,,,,,,,

Неактивен СБТР

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 75
« Отговор #13 -: 15 Януари 2018 год. 19:01 часа »
Това събрание сложи началото на разширяването на СБТР и няма нищо общо със СБПШ. Само да вметна, че идеята за обединение с ФБ групите, дойде в последния момент.
Синдикална Конфедерация "Съюз на българските транспортни работници"

* Последни мнения

Re: Някои разсъждения за работно време, заплати, осигуровки и работодатели от V8
[14 Ноември 2018 год. 10:18 часа]

Re: Директивата за командированите работници от kras
[13 Ноември 2018 год. 16:10 часа]

[13 Ноември 2018 год. 14:12 часа]

[13 Ноември 2018 год. 13:37 часа]

Re: Директивата за командированите работници от Рая Горчева
[13 Ноември 2018 год. 11:15 часа]

Re: Странно нарушение от kras
[13 Ноември 2018 год. 00:37 часа]

Re: Странно нарушение от bennik