Автор Тема: Предлагам работа за международен шофьор на фриго С+Е  (Прочетена 3535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Йордан Дончев

• Гост
Здравейте, предлагаме работа за международен шофьор на фриго, релацията е Англия-Белгия. Работи се три месеца един се почива или по договорка.Договор, осигуровки и добро заплащане. Ако имате интерес моля свържете се с нас на 00447900892951 или ни пишете и ще ви се обадим.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2461
Re: Предлагам работа за международен шофьор на фриго С+Е
« Отговор #1 -: 07 Декември 2017 год. 15:10 часа »
Телефона ви е английски, а договора?
Какво означава добро заплащане? В произволна валута, моля, ние ще си я преизчислим, ако се наложи. Все ще стане ясно.
И дежурните въпроси, камиони, транспорт от/до...
И да имаме интерес, без допълнителни подробности... незнам...
Абе кога ще се научите да пускате обяви??!

Имам чувството, че някои хора не си ценят времето. По цял ден да ти звъни телефона и да даваш обяснения за неща, които си могъл да напишеш веднъж и да комуникираш единствено с точните хора. Пази Боже такъв пък да ти е шеф! Кога ми трябва да го питам нещо, той все ще е на телефона и ще се обяснява на някой.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 959
« Отговор #2 -: 07 Декември 2017 год. 19:54 часа »
Или са тъпи,или безхаберни или надменни или от всичко по много. И в трите случая нямаш работа там. Ти му казваш къде му убива обявата, он я пуска същата без грам корекция в още 5 сайта. Ми яжте... банани...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

driver1

• Гост
« Отговор #3 -: 07 Декември 2017 год. 20:11 часа »
Или са тъпи,или безхаберни или надменни или от всичко по много. И в трите случая нямаш работа там. Ти му казваш къде му убива обявата, он я пуска същата без грам корекция в още 5 сайта. Ми яжте... банани...

Точно така!

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #4 -: 07 Декември 2017 год. 21:02 часа »
Нямало читави шофьори... то пък от читави работодатели и заплатодатели бъка, разбираш ли... Вероятно си казва: Оппааа, тук няма балъци и хоп на друго място. Демек -----------ската обява лакмус, има логика. Навремето кога работата беше кът бях открил, че колкото по-неграмотно си си напиисал обявата /шльокавицата с предимство/, толкова по-големи са шансовете ти за "успех". Кавичките не с погрешка!...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #5 -: 08 Декември 2017 год. 00:23 часа »
Да бе верно! Грозно написана обява привлича определени работници, не бях се замислял за това. Което идва да покаже, че пускащия обявата е зъл, но умен човек. Но не ми се вярва. Според мен е просто елементарен и толкова са му възможностите.
А иначе живее в Англия господина, никак ли пък не се е научил на правилни неща, чудна работа...
Аз знам за няколко човека тука дето са навзимали камиони без да имат нищо общо с бранша, ама надушили че могат да правят пари и давай и ние в бизнеса!

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #6 -: 08 Декември 2017 год. 01:16 часа »
Имах предвид обратното, работника пише неграмотно, работодателя кълве. Ама като гледам, вероятно тенденцията е двупосочна...

driver1

• Гост
« Отговор #7 -: 08 Декември 2017 год. 01:21 часа »
Те затова не обичат да влизат в публични диалози - за да не отговарят публично на неудобни въпроси. Предпочитат да те прекарат на телефон, или в офис и там да те обработват индивидуално. Публично, току-виж, че прочел някой бивш и се разприказвал...
    А ако задаваш много въпроси, относно правата си и други важни обстоятелства по договора си са тънкообидчиви и стават дори арогантни и груби. Имал съм такава кореспонденция.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #8 -: 08 Декември 2017 год. 04:44 часа »
Кой не е имал... Попитах щом товаря и тръгвам, разтоварвам и тръгвам - кога ще почивам, а отговорът всъщност беше въпрос: Ти да работиш ли си дошъл или да почиваш. Последва изводът, че: "Форумните шофьори трябва да се съберат на едно място и да се пребият." Цитирам по спомен... А заплащането МЕГА подигравателно!...

driver1

• Гост
« Отговор #9 -: 08 Декември 2017 год. 10:09 часа »
Е, ти направо си добре.
Мен един много повярвал си свирчо тук, във Валенсия, направо започна да ме заплашва! Осведоми ме набързо за жена ми, децата, домът ми, интелектът ми и, естествено - трудовите ми умения и психичния ми статус! И всичко това с една, меко казано, спорна грамотност и изказ. При положение, че за пръв път чуваше за мен...
   Не, че и на други места по форумите не се изявяват подобни шемети, самонарекли се бизнесмени. Не мога да разбера какво им става, когато купят някой грохнал старец, трета употреба и почват да се мислят за Вили Бец? Но някои са доста неадекватни.
    Дежурните доводи и основания за превъзходство са:   "Аз ти давам възможност бял хляб да ядеш..." или - "Аз имам дупе да вложа пари в техниката,  (въпросните 2-3 баракуди),  и да рискувам, а ти кой си, че да задаваш въпроси...?
   Първото изобщо не е вярно! Никой и нищо не ми "дава"! Трудовият договор и взаимоотношения са между равнопоставени субекти. Едната страна предлага на трудовия пазар уменията и трудът си, а другата страна - средствата за дейността и организацията и. Какво неясно има? Отделен въпрос е, че подобно разграничаване по имуществен ценз граничи с погазване на Конституцията.
   По втора точка ще съм кратък: Ако ти, байно, рискуваш парите си в този бизнес, аз залагам времето си, семейството си,  живота си...
   Та да си имаме уважението н'ъл тъй?

Неактивен kras

• Професионален шофьор
« Отговор #10 -: 09 Декември 2017 год. 11:31 часа »
Ами ако е за въпрос, това че имаш пари да вложиш в някой и друг камион, не означава че имаш дупе и смелост, просто означава че те мързи да караш и искаш некой да ти изкарва една и нещо шофьорска заплата докато ти си стоиш удома.
Особено ако говориме за 1 камион, то това е направо смешно да се наричаш превозвач.
В другата крайност, тия дето са вложили за 100 камиона, те пак нямат кой знае кво дупе, парите са от банка, камионите са залог обикновено + някой имот. Така че и да се срине бизнеса, шефа пак няма кой знае какво да загуби освен фирмен престиж, стандарта му си остава на нивото. Така че за това не се иска много дупе.

Но и един или 100 камиона да имаш, нема ли кой да ги кара - нищо немаш. Не случайно съм казал 100 пъти, шофьора е най-важният актив на една транспортна фирма. Мога да го докажа по различни начини.

Аз нали подпитвам да ставам и аз камионособственик - най-много ме е страх да не се изложа пред шофьора дето ще го кара. Гума се оправя, но излагането е за цял живот.

Мариан Маринов

• Гост
« Отговор #11 -: 16 Януари 2018 год. 19:56 часа »
този с това фриго хубаво , работа е . Предполагам ,че не да стоиш на пиацата и да чакаш , квот падне. преди години карах фриго, след разтоварване ме изпратиха да натоваря ...... строителни материали и дървена дограма . Ремаркето чисто ново, ама чисто ново и питам : Вие луди ли сте бе по добре един ден на стоя на Паркинг и да чакам ....За съжаление основния проблем на нашите транспортни фирми , че са толкова големи непрофесионалисти  в товара , че нямам  дума . карат е така както едно време със самосвалите , днес пясък , утре ябълки, вдруги ден жито , после киреч и квот се сетиш

Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 18733
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
Търся работа за автовоз превози на автомобили от цяла Европа

Започната от стефанФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 3312
Последна публикация 14 Юни 2017 год. 10:54 часа
от kras
Фирмите вече започнаха да приемат и предложение за работа :)

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 28
Прегледи: 9953
Последна публикация 15 Декември 2016 год. 06:25 часа
от kras
Започвам работа - помагайте със съвети за начинаещи

Започната от martinisФорум Общи теми

Отговора: 37
Прегледи: 16303
Последна публикация 07 Юни 2018 год. 12:25 часа
от driver1
Работа в Англия като limited company

Започната от K.DragnevФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 20
Прегледи: 3453
Последна публикация 05 Септември 2017 год. 13:55 часа
от roshko
интересна оферта за работа || CODOGNOTTO SK

Започната от codognotto_sofiaФорум Работа

Отговора: 29
Прегледи: 10262
Последна публикация 27 Ноември 2015 год. 19:37 часа
от ivopifeca
Работа за новобранци - Copy/Paste

Започната от roshkoФорум Работа

Отговора: 21
Прегледи: 9168
Последна публикация 30 Септември 2018 год. 17:09 часа
от Talitali
Работа в Чешка транспортна фирма

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 12
Прегледи: 4269
Последна публикация 22 Октомври 2016 год. 20:20 часа
от micyri
Нова работа за млади ШОФЬОРИ

Започната от Young DRIVERФорум Работа

Отговора: 35
Прегледи: 7714
Последна публикация 11 Септември 2017 год. 11:12 часа
от ДВН
Предлага работа за международни шофьори

Започната от Popovi KRG EOODФорум Работа

Отговора: 10
Прегледи: 3297
Последна публикация 10 Септември 2017 год. 23:09 часа
от micyri

* Последни мнения

Re: Волво FH 440 2008 от daniel.tenev
[18 Ноември 2018 год. 21:44 часа]

Re: Волво FH 440 2008 от kras
[18 Ноември 2018 год. 21:24 часа]

Re: Волво FH 440 2008 от daniel.tenev
[18 Ноември 2018 год. 20:40 часа]

Re: Волво FH 440 2008 от kras
[18 Ноември 2018 год. 18:10 часа]

Волво FH 440 2008 от daniel.tenev
[18 Ноември 2018 год. 17:34 часа]

Re: Някои разсъждения за работно време, заплати, осигуровки и работодатели от V8
[14 Ноември 2018 год. 10:18 часа]

Re: Директивата за командированите работници от kras
[13 Ноември 2018 год. 16:10 часа]

[13 Ноември 2018 год. 14:12 часа]

[13 Ноември 2018 год. 13:37 часа]

Re: Директивата за командированите работници от Рая Горчева
[13 Ноември 2018 год. 11:15 часа]