collapse

Автор Тема: Предлагам работа за международен шофьор на фриго С+Е  (Прочетена 2677 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Йордан Дончев

• Гост
Здравейте, предлагаме работа за международен шофьор на фриго, релацията е Англия-Белгия. Работи се три месеца един се почива или по договорка.Договор, осигуровки и добро заплащане. Ако имате интерес моля свържете се с нас на 00447900892951 или ни пишете и ще ви се обадим.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
  • Публикации: 2291
  • Рейтинг: +50/-65
Телефона ви е английски, а договора?
Какво означава добро заплащане? В произволна валута, моля, ние ще си я преизчислим, ако се наложи. Все ще стане ясно.
И дежурните въпроси, камиони, транспорт от/до...
И да имаме интерес, без допълнителни подробности... незнам...
Абе кога ще се научите да пускате обяви??!

Имам чувството, че някои хора не си ценят времето. По цял ден да ти звъни телефона и да даваш обяснения за неща, които си могъл да напишеш веднъж и да комуникираш единствено с точните хора. Пази Боже такъв пък да ти е шеф! Кога ми трябва да го питам нещо, той все ще е на телефона и ще се обяснява на някой.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 889
  • Рейтинг: +32/-15
Или са тъпи,или безхаберни или надменни или от всичко по много. И в трите случая нямаш работа там. Ти му казваш къде му убива обявата, он я пуска същата без грам корекция в още 5 сайта. Ми яжте... банани...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

driver1

• Гост
Или са тъпи,или безхаберни или надменни или от всичко по много. И в трите случая нямаш работа там. Ти му казваш къде му убива обявата, он я пуска същата без грам корекция в още 5 сайта. Ми яжте... банани...

Точно така!

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Нямало читави шофьори... то пък от читави работодатели и заплатодатели бъка, разбираш ли... Вероятно си казва: Оппааа, тук няма балъци и хоп на друго място. Демек -----------ската обява лакмус, има логика. Навремето кога работата беше кът бях открил, че колкото по-неграмотно си си напиисал обявата /шльокавицата с предимство/, толкова по-големи са шансовете ти за "успех". Кавичките не с погрешка!...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен kras

• Професионален шофьор
Да бе верно! Грозно написана обява привлича определени работници, не бях се замислял за това. Което идва да покаже, че пускащия обявата е зъл, но умен човек. Но не ми се вярва. Според мен е просто елементарен и толкова са му възможностите.
А иначе живее в Англия господина, никак ли пък не се е научил на правилни неща, чудна работа...
Аз знам за няколко човека тука дето са навзимали камиони без да имат нищо общо с бранша, ама надушили че могат да правят пари и давай и ние в бизнеса!

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Имах предвид обратното, работника пише неграмотно, работодателя кълве. Ама като гледам, вероятно тенденцията е двупосочна...

driver1

• Гост
Те затова не обичат да влизат в публични диалози - за да не отговарят публично на неудобни въпроси. Предпочитат да те прекарат на телефон, или в офис и там да те обработват индивидуално. Публично, току-виж, че прочел някой бивш и се разприказвал...
    А ако задаваш много въпроси, относно правата си и други важни обстоятелства по договора си са тънкообидчиви и стават дори арогантни и груби. Имал съм такава кореспонденция.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
Кой не е имал... Попитах щом товаря и тръгвам, разтоварвам и тръгвам - кога ще почивам, а отговорът всъщност беше въпрос: Ти да работиш ли си дошъл или да почиваш. Последва изводът, че: "Форумните шофьори трябва да се съберат на едно място и да се пребият." Цитирам по спомен... А заплащането МЕГА подигравателно!...

driver1

• Гост
Е, ти направо си добре.
Мен един много повярвал си свирчо тук, във Валенсия, направо започна да ме заплашва! Осведоми ме набързо за жена ми, децата, домът ми, интелектът ми и, естествено - трудовите ми умения и психичния ми статус! И всичко това с една, меко казано, спорна грамотност и изказ. При положение, че за пръв път чуваше за мен...
   Не, че и на други места по форумите не се изявяват подобни шемети, самонарекли се бизнесмени. Не мога да разбера какво им става, когато купят някой грохнал старец, трета употреба и почват да се мислят за Вили Бец? Но някои са доста неадекватни.
    Дежурните доводи и основания за превъзходство са:   "Аз ти давам възможност бял хляб да ядеш..." или - "Аз имам дупе да вложа пари в техниката,  (въпросните 2-3 баракуди),  и да рискувам, а ти кой си, че да задаваш въпроси...?
   Първото изобщо не е вярно! Никой и нищо не ми "дава"! Трудовият договор и взаимоотношения са между равнопоставени субекти. Едната страна предлага на трудовия пазар уменията и трудът си, а другата страна - средствата за дейността и организацията и. Какво неясно има? Отделен въпрос е, че подобно разграничаване по имуществен ценз граничи с погазване на Конституцията.
   По втора точка ще съм кратък: Ако ти, байно, рискуваш парите си в този бизнес, аз залагам времето си, семейството си,  живота си...
   Та да си имаме уважението н'ъл тъй?

Неактивен kras

• Професионален шофьор
Ами ако е за въпрос, това че имаш пари да вложиш в някой и друг камион, не означава че имаш дупе и смелост, просто означава че те мързи да караш и искаш некой да ти изкарва една и нещо шофьорска заплата докато ти си стоиш удома.
Особено ако говориме за 1 камион, то това е направо смешно да се наричаш превозвач.
В другата крайност, тия дето са вложили за 100 камиона, те пак нямат кой знае кво дупе, парите са от банка, камионите са залог обикновено + някой имот. Така че и да се срине бизнеса, шефа пак няма кой знае какво да загуби освен фирмен престиж, стандарта му си остава на нивото. Така че за това не се иска много дупе.

Но и един или 100 камиона да имаш, нема ли кой да ги кара - нищо немаш. Не случайно съм казал 100 пъти, шофьора е най-важният актив на една транспортна фирма. Мога да го докажа по различни начини.

Аз нали подпитвам да ставам и аз камионособственик - най-много ме е страх да не се изложа пред шофьора дето ще го кара. Гума се оправя, но излагането е за цял живот.

Мариан Маринов

• Гост
този с това фриго хубаво , работа е . Предполагам ,че не да стоиш на пиацата и да чакаш , квот падне. преди години карах фриго, след разтоварване ме изпратиха да натоваря ...... строителни материали и дървена дограма . Ремаркето чисто ново, ама чисто ново и питам : Вие луди ли сте бе по добре един ден на стоя на Паркинг и да чакам ....За съжаление основния проблем на нашите транспортни фирми , че са толкова големи непрофесионалисти  в товара , че нямам  дума . карат е така както едно време със самосвалите , днес пясък , утре ябълки, вдруги ден жито , после киреч и квот се сетиш

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 14655
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
Търся работа за автовоз превози на автомобили от цяла Европа

Започната от стефанФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 2524
Последна публикация 14 Юни 2017 год. 10:54 часа
от kras
Фирмите вече започнаха да приемат и предложение за работа :)

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 28
Прегледи: 8579
Последна публикация 15 Декември 2016 год. 06:25 часа
от kras
Започвам работа - помагайте със съвети за начинаещи

Започната от martinisФорум Общи теми

Отговора: 33
Прегледи: 12277
Последна публикация 20 Март 2017 год. 17:10 часа
от micyri
Работа в Англия като limited company