Автор Тема: МЕРЦЕДЕС 814  (Прочетена 1928 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

shofior701

• Гост
МЕРЦЕДЕС 814
« -: 28 Юли 2018 год. 22:12 часа »
Здравейте колеги!
Имам един въпрос към вас, писах в много форуми по въпроса, но не можах да получа отгoвор.
Въпросът ми е МЕРЦЕДЕС 814 самосвал трудно вдига коша на пълен газ, в казанчето има масло, цилиндърът не изпуска масло, според вас какъв може да е проблемът?
Благодаря предварително !

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 245
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
Re: МЕРЦЕДЕС 814
« Отговор #1 -: 08 Август 2018 год. 12:48 часа »
Ето ти сега сложна ситуация. Ако ти отговоря, че тук не е мястото да питаш за строго технически проблем, ще излезе, че сме едни въздухари и не можеме да дадеме готово решение за твоя проблем. А реално не можем, щото никой от нас предполагам не е специалист по хидравлика.
Сещам се, че ако има масло, може пък да не е подходящо за помпата. Цилиндъра може и да не изпуска, но помпата ако не вдига добро налягане заради: 1. Лошо или неправилно масло; 2. Неизправна помпа; 3. Клапани. (Залагам на третото)

Друго не мога да се сетя, дет се казва "И аз мога, и тато може, и бати може, и дядо е могъл... ама козата си сака пръча, другарко!"  :)
С тая северозападна народна мъдрост ти казвам да питаш майстора, но доколкото познавам тия мерцедеси, това е здрав катър и не би трябвало да е нещо много сложно и скъпо.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Първия електрически камион от Мерцедес

Започната от Форумният маневристФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 0
Прегледи: 1853
Последна публикация 03 Септември 2016 год. 19:49 часа
от Форумният маневрист
Мерцедес Бенц

Започната от Road RunnerФорум МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Отговора: 49
Прегледи: 17964