Автор Тема: Последните дни на фоума текат от днес...  (Прочетена 877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 245
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
Драги колеги и някои от вас дори приятели,
с огромно съжаление се обръщам към вас с очакваната и все пак тъжна новина, че форума ще бъде закрит съвсем скоро. Дори като гледам, май леко се е
самозакрил.
Дълго време не бях влизал, оказа се, че няма никаква поддръжка вече, цифровите сертификати изтекли, което прави сайта неприятен и леко опасен за употреба.
Излгежда никой не се занимава с него, мога да го оправя за 1 час, но признавам си, няма я тръпката вече и няма да го направя.
Заради това, и заради пълната липса на поддръжка и най-вече интерес прецених, че е излишно повече да се инвестира в него.
Тъй като по закон съм задължен да обявя това и да предложа всеки да си изтегли писанията, които са собственост на написалия ги, то смятам, че един срок от
минимум 1 месец ще е оптимален. Нямам планове какво да правя с домейна, но от този момент нататък, може да очаквате TOPDRIVERS.org, да
изчезне внезапно. Може да е след месец, може след три, но това предстои и е неизбежно.
Знам, че никой няма да плаче, този тип форуми са отживелица вече и нямат бъдеще, така че кораба си потъва съвсем нормално :)
Моля, не отговаряйте в тази тема, бих я заключил, но изглежда не ми излиза такава опция.
Ваш
Краси

Неактивен Bro Bo

• Кандидат профи
  • **
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 56
Re: Последните дни на фоума текат от днес...
« Отговор #1 -: 22 Юни 2020 год. 16:45 часа »
Тъжен факт.
Жалко - тук инфото е повече от
жълтинките.
Крас ако имаш желание дай някакъв контакт с теб.
Живи и здрави всички!

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

* Последни мнения

No posts were found.