Анкета

Какво най-много ви дразни във фирмата в която работите?

Заплащането
11 (25.6%)
Модела на камиона
0 (0%)
Лошата поддръжка на техниката
7 (16.3%)
Отношението на шефа към мен
2 (4.7%)
Диспонента не се справя
9 (20.9%)
Често ми звънят по телефона - Защо спря?
3 (7%)
Карат ме да нарушавам
2 (4.7%)
Нормата за разход на гориво
2 (4.7%)
Всичко ми харесва
1 (2.3%)
Колеги доносници и лизачи
6 (14%)

Общ брой гласове: 10

Автор Тема: Какво най-много ви дразни във фирмата в която работите?  (Прочетена 9975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

diyodi

• Гост
 Клипа на Райдъра ми напомни кога ме учеха. Отидохме със "старшия" в гаража, и той започна да си мие камиона. Джантите се минаваха и те с парцала. И ми обяснява, че шефа се бил радвал, като ни видел да си мием камионите. Ама трябвало и бързо да ги мием, че водата била на водомер!!! Познайте колко пъти го измих...

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 565
Аз пък не знам кво ви бърка другите кви били. Аз бих си гледал моя камион и моята работа да върви. Този като си е измил джантите, да не би да му вдигнат заплатата с 200 евро? А иначе ако иска и резервната гума да мие.
НЕ бе ама дразни, а и обикновено такива “ без да искат “ говорят някой неща е така бе изпускат се!
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

Неактивен rider777

• Професионален шофьор
  • Публикации: 624
При положение, че на 50 метра е автомивката с всички екстри ти да си миеш камиона под прозореца на Шефа е много подлизурско и дразнещо,,,,, никога не съм обичал натегачите.

ivopifeca

• Гост
Лизача прецаква сичко хубаво в дадена фирма.Особено тия от провинцията-повечето не всички,са лизачи :)

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 245
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
Пак почваш столицата - провинцията :) Ще ти поставя за домашно да научиш какво означава провинция и кога се използва. Ще останеш изненадан, като разбереш, че не го използваш правилно Пифец. Ма ти си знаеш..

Иначе да, топачите... помните ли филма "Да обичаш на инат". Какво стана с топача, който стана топач на инат, не че е такъв... ако и сега им се прави мечка в тъмното, много скоро ще се оправи положението.

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
При положение, че на 50 метра е автомивката с всички екстри ти да си миеш камиона под прозореца на Шефа е много подлизурско и дразнещо,,,,, никога не съм обичал натегачите.
Верно бе, що му не направихте номер, ако има на 50 метра мивка, мамка му ако не взема грес от лафета и му не намажа седалката на това леке... па нека му лъщят джантите.

ivopifeca

• Гост
Не е решение...чувал съм че в други държави ги млатят яко такива по гаражите...Там където са народ де ;)

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 565
Пифе! Селянин не означава от село, а ПРОСТ може и с З :D
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

ivopifeca

• Гост
Откакто карам камион имам поне 5 човека истински приятели,или поне колеги,които не са от София!Пак повтарям,дразни ме това на хората от провинцията,които идват в що годе читави фирми,и след време прецакват всичко.А какво им пречи да ядат с хората хлеб....Не те трябва да покажат,че са супер предани и перфектни,добре,но не го правете по долния начин!

ivopifeca

• Гост
Беше отдавна преди 9 години,започнах във фирма,която имаше прицепи,и хенгери със завиващо пемарке.На 1 месец диспечера ми каза-вземи еди кой си номер камион и отиди да товариш.Обикалям плаца и гледам,че на този номер камион отговаря само хенгер-аз не бях карал такова нещо-само прицеп.Звъня му и му казвам това,а той вика-спокойно :PТогава дойде при мене един стар колега от близък град до София да ми покаже това онова.Толко ми беше неудобно пред него.Той ми каза основните неща,и ми нареди да го захождам назад от определен ъгъл,като ми казваше накъде да въртя и какво да гледам.След 10 дни,леко посвикнал на композицията,паркирам на рампа у фирмата и тоя дойде и ми вика-ей софянец,внимавай да не станеш по добър от мене :DСлед месец-два вече качвах БДФ-И.сЪЩИЯ ЧОВЕК МИ Е ПОМАГАЛ МНОГО и за други неща,просто на него можеше да се разчита за всичко.Докато имаше и други негови съграждани,които постоянно ти подливаха вода,но който си е пич,си е пич независимо откъде е.

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
Тая тема добре беше започнала, но отиде по дяволите с вечния български спор...
В мойта фирма напоследък са назначили някакви две млади жени, и двете нищо не разбират от транспорт, дори едната не знае картата на Англия, и говори глупости и задава тъпи въпроси и се е научила само да пита в колко си започнал за да прецени да си ходиш ли. И от както са постъпили, работата не върви. Така че и в английските фирми има некомпетентни и смотани.
Дразни ме твърде многото правила за безопасност. Отнемат ти възможността да мислиш. В един момент седиш и не смееш да мръднеш (англичаните де, не аз), защото немаш ход, всичко е забранено.

Неактивен Асен

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 79
Най кофти е че са назначили преводачки да ни водят и да търсят товари , а те хал хабер си нямат за естеството на нашата работа ?
1 рво: Регламент 561 го тълкуват  като дявола евангелието .
2 ро :Чули са че Адресите по Европа излизат : да а ма не и когато пратиш адреса на ОФИСА вместо на склада / Той пак излиза ама не върши работа /
3 то: Боса ми заявява че : Видиш ле те били тези дето намирали хубави навла ./ и следователно нииие шофьорите  е трябвало да се оправяме със адресите  край на цитата/  ОК, ние се оправяме с адресите  когато са точни . а когато на са кво правим  питам аз ? Губим си време за намирането им . и защо??? щото някой не си е свършил РАБОТАТА КОГАТО Е ТРЯБВАЛО !!!

Това е най дразнещото за мен . човек който няма книжка за кола  да ми казва :КАК НЕ СЪМ МОЖЕЛ ДА СЕ СПРАВЯМ В НАПРЕГНАТИ СИТОАЦЙИИ ???  айм сорйй

Неактивен Road Runner

• Професионален шофьор
  • Публикации: 216
Много правилни неща думаш, Асене. Бих добавил, че адски много ме дразнят и хората с гладките езици, дето са такива от лизане на интимните части на шефа. Дразни ме и че се назначават мърли от езикови гимназии, преводачки, дето, давам за пример, тръгнал съм в 6 следобед от Мадона ди Кампильо, селата отатък Тренто, по националите имам 40 км в час пик, минавам Бренера, зареждам в базата на Кундел и ми звъни в 5 сутринта и ми казва: нали в 6 трябваше да сте в Холандия на адреса, защо закъснявате толкова много, какво стана, защо сте спирали?! Та ми отне ценни три минути да и обясня че 1200 км за 12 часа камион не може да мине. Отговорът беше: тъй ли? Добре де, с колко върви това?

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Камиони с българска регистрация - какво тормози европепейците?

Започната от Форумният маневристФорум Колегите от офиса

Отговора: 4
Прегледи: 4451
Последна публикация 25 Октомври 2015 год. 16:38 часа
от Бриги Бичкията
Някакви затворени граници, какво става?

Започната от Форумният маневристФорум Професионални шофьори

Отговора: 1
Прегледи: 3397
Последна публикация 24 Септември 2015 год. 14:32 часа
от Roshko
Какво ядат тия животни, какви са тия мишки?

Започната от Форумният маневристФорум Общи теми

Отговора: 9
Прегледи: 5875
Последна публикация 17 Юни 2016 год. 20:56 часа
от Форумният маневрист
Mikko Korhonen - какво се знае и чува

Започната от Bro BoФорум Работа

Отговора: 10
Прегледи: 3505
Последна публикация 10 Април 2019 год. 14:04 часа
от Bro Bo
Какво се случи? Синдикати? Не, благодаря!

Започната от Форумният маневристФорум Инциденти

Отговора: 9
Прегледи: 5233
Последна публикация 16 Февруари 2020 год. 02:04 часа
от Bro Bo
Какво представлява българина?

Започната от Оня с коняФорум Общи теми

Отговора: 34
Прегледи: 10743
Последна публикация 26 Март 2017 год. 14:42 часа
от Форумният маневрист
Какво да носим в кабината?