Автор Тема: Ръководител транспортна дейност  (Прочетена 8559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roshko

• Admin
  • Публикации: 1996
  • Росен Димитров
Re: Ръководител транспортна дейност
« Отговор #15 -: 12 Октомври 2017 год. 22:39 часа »
Каквото повикало, такова се обадило...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 763
« Отговор #16 -: 13 Октомври 2017 год. 06:26 часа »
Каквото повикало, такова се обадило...
Хехе.....просто си го преместих .Ти гледам също си мислиш за мене....
Сънуваш ли ме?  Оффф ....много ви се кефя на простотията.

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 245
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
« Отговор #17 -: 13 Октомври 2017 год. 10:09 часа »
Е дано остане написаното, да го четат хората и да видят що за стока са в некои транспортни фирми. А аз предлагам да направиме една тема с контактите на тия хубостници, че да си преглеждат хората дали телефона случайно не фигурира тук. На кой му се занимава де.

Неактивен цецодебел

• Професионален шофьор
  • Публикации: 565
« Отговор #18 -: 13 Октомври 2017 год. 13:01 часа »
Пичове, само да ви кажа, че съм много по умен от вас и няма смисъл да ме мислите. Дали ще мета гаража си е мой проблем.
По скоро, вие ще метете. Аз съм си оправил живота. От къде знаете, че просто го отдавам. Еййй, само тъпи мърши в шибаната ни страна. Само тъпи копелета, които знаят всичко, а са някакви скапани и прости шофьори. Аз не го отдавам просто така, а помагам на фирмите по всякакъв начин. Повечето идиоти дори не знаят какво да направят, за да си извадят лиценз. Бахти долните мърши гнусни. Вие ли ще ме коментирате бе измет долна.
Как коментирате без да знаете винаги не знам. Това шофьорите трябва със закон да ви бесят, мамицата ви проста
Ау какъв Ентелегент  :-[ И тоя тръгнал да говори за" простите " шофьори .
Карам бавно! Изчаквам пенсията !

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 763
« Отговор #19 -: 13 Октомври 2017 год. 13:11 часа »
Човек с кауза,
обаче по-интересното е ,че си има и симпатизанти.Няма да споменавам имана,да се засегнат и да рипнат. :)

Неактивен Оптимален Оптимист

• Професионален шофьор
  • **
  • Default Avatar
  • Публикации: 52
« Отговор #20 -: 13 Октомври 2017 год. 15:01 часа »
Достатъчно беше само по диагонал да прочета темата, за да ми стане ясно кой е простия шофьор! Искам само да вметна с какво парадира индивида - та това е един изпит, който на 99,99  % го взимат срещу 1500 лв. Ако прокуратурата чете, да се самосезира! По този начин държавата дава възможност на чиновниците си да получават данък корупция, а на тъпите шофьори да станат „компетентни”, защото мениджърите в транспорта са в много голяма степен бивши шофьори, замогнали се от контрабанда, дето разбират единствено от певачки и чалга. Къде е админстраторът на форума, че да го нарита този самозабравил се индивид!?

Неактивен Мария Динева

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 3
« Отговор #21 -: 28 Юни 2018 год. 09:16 часа »
Притежавам удостоверение за професионална компетентност ръководител транспортна дейност за международен превоз на ТОВАРИ и удостоверение за професионална компетентност ръководител транспортна дейност за международен превоз на ПЪТНИЦИ. Търся фирма, която се нуждае да назначи на трудов договор (2ч.) ръководител транспортна дейност за получаване на Лиценз за международен превоз на товари/пътници. Също така притежавам Свидетелство за професионална квалефикация ”МОНТЬОР АВТОТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА”. Цена по ДОГОВАРЯНЕ! тел 0899301717

Елена

• Гост
« Отговор #22 -: 03 Декември 2019 год. 17:49 часа »
Напълно ви подкрепям Йордан, макар че баща ми е шофьор, но няма нищо общо с тези хора, които коментират така злобно. И аз имам изкарано такова удостоверение, положила съм труд , научила съм нещо и щом това ми носи някакви пари не се срамувам от това , все пак всеки се оправя някакси в тази държава , на никой не вредя !!!

Пич, не говори като не знаеш. Аз извършвам много повече работа за фирмата за 200 лева, отколкото ти като шофьор за 3-4 хиляди.
Искате пари, които не заслужавате. Повечето от вас една са завършили/то и затова сте шофери де/

Неактивен driver1

• Професионален шофьор
  • Публикации: 889
« Отговор #23 -: 22 Декември 2019 год. 15:11 часа »
Напълно ви подкрепям Йордан, макар че баща ми е шофьор, но няма нищо общо с тези хора, които коментират така злобно. И аз имам изкарано такова удостоверение, положила съм труд , научила съм нещо и щом това ми носи някакви пари не се срамувам от това , все пак всеки се оправя някакси в тази държава , на никой не вредя !!!

Та значи - "...баща ми е шофьор, ама той няма нищо общо..."?
Простите шофьори коментират злобно, пък ти преливаш от добродушие с безпочвените си обобщения.
Абе ваше лошо няма...
И как разбра, че повечето сме едва завършили?
"...имам изкарано такова удостоверение, положила съм труд , научила съм нещо..."
А тези, които "едва са завършили" нямат ли изкарано удостоверение, не са ли положили труд, не са ли научили нещо? Какво ти дава основание да смяташ, че твоят труд е с нещо по-ценен и полезен от този на "злобните", "едва завършили" шофьори?
Пффф! Презирам хора с подобно мислене! Да не говорим, че повечето от "едва завършилите" преобладаващо могат да се справят с възникващите проблеми по време на транспорта и без "помощта" на тия с удостоверенията, но те не могат да се справят със задачите, които непрекъснато възникват пред шофьора и които той трябва да решава в реално време, в стресова обстановка, като междувременно дори си върши и пряката работа.
Нямам илюзията, че ще разбереш какво искам да кажа - такова ви е мисленето на "завършилите" теоретичен курс...

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Работа в Чешка транспортна фирма

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 12
Прегледи: 6974
Последна публикация 22 Октомври 2016 год. 20:20 часа
от micyri
Ръководител транспорт, Професионална компетентност

Започната от Мария ДиневаФорум Професионални шофьори

Отговора: 0
Прегледи: 1858