Автор Тема: мнение за Мег-М Транс Пловдив  (Прочетена 5953 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

davidoff

• Гост
здравейте, колеги

новобранец съм във форума,като шофьор вече не съм....имам 1 година стаж в Европа :-)
Искам някой,който е чул или още по-добре ако е работил с фирма от Пловдив Мег-м Транс Еоод?
Заплащат 1700 евро твърдо на месец като ги изплащат всяка седмица. Имат Скании и работят Австрия-Италия-Германия.
Ще съм благодарен ако  споделите мнение

sasho dimitrov

• Гост
Re: мнение за Мег-М Транс Пловдив
« Отговор #1 -: 10 Юли 2017 год. 17:16 часа »
Здравейте,слушал съм само добри отзиви за "Мег-М Транс"Пловдив.Те са коректни към персонала си.Винаги плащат заплатите навреме и изплащат всичко което е изработено.

Strelata

• Гост
« Отговор #2 -: 11 Юли 2017 год. 15:17 часа »
Работил съм в тази фирма. Нямаш никакви проблеми с тях. Можех даже да се пенсионирам при тях ако доктора не ме свали от камиона  :(

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
  • Публикации: 144
« Отговор #3 -: 11 Юли 2017 год. 17:06 часа »
След кратка проверка се разбира, че фирмата е основана през 2013г. и към момента се ръководи от дама, която преди е била шеф в Мегастар, а там отзивите не са никак добри, та на кой да вярваш..........? Колегата, който спомена пенсиониране, колко време е работил в Мег-М транс?

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 763
« Отговор #4 -: 11 Юли 2017 год. 17:31 часа »
След кратка проверка се разбира, че фирмата е основана през 2013г. и към момента се ръководи от дама, която преди е била шеф в Мегастар, а там отзивите не са никак добри, та на кой да вярваш..........? Колегата, който спомена пенсиониране, колко време е работил в Мег-М транс?
Ами то зависи от кога са отзивите!

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
« Отговор #5 -: 11 Юли 2017 год. 18:39 часа »
 :) Чакаме колегите без регистрация да кажат нещо конкретно тогава.

Strelata

• Гост
« Отговор #6 -: 11 Юли 2017 год. 22:41 часа »
две години. не съм имал никакви проблеми нито със заплащането нито със смените, нито с обслужването на камионите....не че не сме си съскали ама...  имат си правила-спазваш ги-всичко е ок

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 763
« Отговор #7 -: 11 Юли 2017 год. 22:44 часа »
две години. не съм имал никакви проблеми нито със заплащането нито със смените, нито с обслужването на камионите....не че не сме си съскали ама...  имат си правила-спазваш ги-всичко е ок
Това е добър отговор.
Дисциплината е  успеха на всяка фирма.

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
« Отговор #8 -: 12 Юли 2017 год. 09:39 часа »
Още малко по конкретно, ако не съм нахален естествено.
Заплащане? / в Б-г не е грехота да питаш /
Смени на какъв период?
Обслужване на камионите, в смисъл спукана гума ти ли си я сменяш или пътна помощ?
Правила, освен нормалните нещо друго?

Strelata

• Гост
« Отговор #9 -: 12 Юли 2017 год. 13:22 часа »
Още малко по конкретно, ако не съм нахален естествено.
Заплащане? / в Б-г не е грехота да питаш /
Смени на какъв период?
Обслужване на камионите, в смисъл спукана гума ти ли си я сменяш или пътна помощ?
Правила, освен нормалните нещо друго?
заплащането е твърдо 1700 евро на месец. Всяка седмица съм получавал по 350 евро в картата ми. Връщам се и правя отчет след което си получавам остатъка. Ако сравнявам с предишни фирми нямах депозит, нямах забавяне на изплащането. Не ме караха да слагам магнити, да нарушавам работно време, карах само магистрали, друго какво? Гумата съм си я сменил аз.  Камионите се обслужват в България като се върнат така че не съм имал други проблеми...ама то със Скания какви проблеми да имаш :-) Правилата са прости-постоянен контакт с офиса, спазване на маршрутите, зареждане където ти кажат, документите да се изпращат след всяко разтоварване и да се проверяват след всяко натоварване...а за смените както се разберете. Аз работих 3 месеца и 1 месец почивах. Имаше колеги на 2 месеца 2 седмици почивка. 

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
« Отговор #10 -: 12 Юли 2017 год. 14:31 часа »
Благодаря колега :)

davidoff

• Гост
« Отговор #11 -: 16 Юли 2017 год. 14:05 часа »
Здравейте отново :-)

за който се интересува,вече съм шофьор на фирмата....за сега всичко е нормално и камиончето е много добро. Получих си първия транш от заплащането.

По  нататък още инфо ще пусна

Неактивен saeco

• Професионален шофьор
  • **
« Отговор #12 -: 17 Юли 2017 год. 09:53 часа »
Здравейте отново :-)

за който се интересува,вече съм шофьор на фирмата....за сега всичко е нормално и камиончето е много добро. Получих си първия транш от заплащането.

По  нататък още инфо ще пусна

А, стига ве ;D
На 09.07.2017г. в 20.17ч. първи твой пост със запитване към форума за инфо, а на 16.07.2017 си получил първото седмично заплащане.
В този период / по малко от седмица / кога си изкара СЗ, МС, кога подписа договор, кога този договор се регистрира в НОИ, кога и до къде ти е първия курс......???
Естествено, че се интересуваме, дано наистина има толкова коректни фирми!

Неактивен Roshko

• Admin
  • Публикации: 1996
  • Росен Димитров
« Отговор #13 -: 17 Юли 2017 год. 11:25 часа »
Не е невъзможно...
1-во Договорът се докладва или там как се казва. Можеш да идеш сабале у фирмата,
да си стиснете ръцете, да си монтираш багажа у камионо и да тръгнеш. Системата е гъвкава и
не се нуждае от толкоз много време. Поне при мен е било така, пък колко е било законно неам идея.
2-ро Човека не е казал, че се е завърнал от курс, а че е получил транш. Може транша да е и за един
работен ден, зависи от уговорката.
В смисъл, ако е кьорфишек и е решил да ни намами, може да го стори по хиляда начина и да са абсолютно правдоподобни!
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

той

• Гост
« Отговор #14 -: 17 Юли 2017 год. 19:00 часа »
Чудя се докога ще има -----------и които се наемат да работят само на аванс докато са в командировка, а цялото заплащане да се извършва едва след като предоставят отчет? Сигурно и във въпросната фирма ги карат да снимат ЧМР-тата веднага след разтовар и на момента -----------ите от БГ офисите виждат има или няма забележки. Следователно ако има, на момента може да се уточни какъв точно е проблема, дали е по вина на шофьора и ако е по негова вина веднага може да му бъде съобщено ,че подлежи на санкция. При което той може да протестира и да докаже, че не е виновен. А какво се случва най-често на такива -----------и. Като се приберет в офиса и си направят отчета, обикновено някой тулуп наречен шеф ти казва "абе тука има проблем с тва ЧМР ще ти удържим едни пари", а шофьора вече не помни точно за какво е била забележката и само клепа на парцали, след което започва едно реване по форумите.
Отделно от това, всяко едно плащане със служебна карта било то за зареждане или закупуване на нещо с позволението на шефа, бива фактурирано на момента. Не случайно имате хиляда хиляди машинки и gps устройства по курниците които карате.
Спрете да завличате целия бранш с вашата тъпотия. Изисквайте цялата сума да ви се плаща до 10-то число за предходния месец и изисквайте по-високо заплащане от 1 700  - 800 евра, както и по-високи осигуровки. Жалко, че това никога няма да се получи. Като знам какви пенсионерчета карат и на тях им е през оная работа на колко ще ги осигуряват. Важното е да вземе нов телефон с камера и да снима кокошките на село. А може и на прибиране да качи десетина гуми от боклуците в Германия и да прави бизнес на село. Напълно сме си заслужили съдбата, щом сме такива тъпаци.

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Не започвайте в "Нитро транс" ООД

Започната от stoyan_72bgФорум Новини за камиони и коли

Отговора: 10
Прегледи: 4591
Последна публикация 18 Април 2017 год. 16:17 часа
от stoyan_72bg
Валя Ахчиева разследва Митница Пловдив

Започната от Форумният маневристФорум Български политики

Отговора: 9
Прегледи: 4258
Последна публикация 21 Юни 2015 год. 20:44 часа
от m@n
Транспорт от 4000 Пловдив до DK-8600 Silkeborg

Започната от drago_pavlovФорум Работа

Отговора: 11
Прегледи: 5159
Последна публикация 12 Май 2016 год. 19:38 часа
от micyri
Някой да е чувал за ЕКО ТРАНС КЪМПАНИ ЕООД?

Започната от Vinnie P.B.Форум Работа

Отговора: 4
Прегледи: 5593
Последна публикация 23 Юли 2018 год. 01:25 часа
от Форумният маневрист
Възможно ли е? Дриймс Транс ЕООД

Започната от Оня с коняФорум Работа

Отговора: 18
Прегледи: 16600
Последна публикация 30 Август 2016 год. 12:17 часа
от todorgyurev
Инфо за Бриз груп транс оод

Започната от stoyan_72bgФорум Фирми в които си струва да започнеш

Отговора: 16
Прегледи: 7689
Последна публикация 08 Април 2016 год. 16:52 часа
от stoyan_72bg
Re: Не започваите в Нитро транс ООД

Започната от stoyan_72bgФорум Внимание! Опасен работодател!

Отговора: 1
Прегледи: 2227
Последна публикация 13 Януари 2017 год. 18:39 часа
от micyri
Пловдив

Започната от V8Форум Общи теми

Отговора: 32
Прегледи: 9923
Последна публикация 08 Септември 2015 год. 17:44 часа
от saeco
АВА Транс

Започната от Форумният маневристФорум Внимание! Опасен работодател!

Отговора: 0
Прегледи: 4380
Последна публикация 31 Декември 2015 год. 14:22 часа
от Форумният маневрист
Дайте мнение

Започната от цецодебелФорум Англия

Отговора: 4
Прегледи: 2252
Последна публикация 27 Февруари 2016 год. 22:33 часа
от цецодебел

* Последни мнения

Re: Разлика м/у за професионална компетентност и свидетелство за мпс от Bro Bo