Автор Тема: Работа в Англия като limited company  (Прочетена 4090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
  • Публикации: 970
Re: Работа в Англия като limited company
« Отговор #15 -: 04 Септември 2017 год. 13:54 часа »
Извинявай, ама нито имам време, нито желание да водя подобни спорове. На  кучето като лафя повече ме разбира. Каквото имах написах - който може да чете, да чете...
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен Форумният маневрист

• Временно отсъстващ
  • Професионален шофьор
  • Публикации: 225
  • С лекарска забрана за влизане във форуми ;-)
« Отговор #16 -: 05 Септември 2017 год. 00:08 часа »
От един вид сте, или на един акъл, сигурно за това. Приятно джафкане, вдигане на крак или каквото там правите!

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #17 -: 05 Септември 2017 год. 03:15 часа »
Аз не участвам тук за да споря с някого, който очевидно дори не чете това, което се пише и се включва колкото да отчете участие,
а за да помогна евентуално на някого с мнение и виждане. Един участник вече ми привлече вниманието с мисъл и интелект, това за мен е удовлетворение! Макар, да е очевидно, че той няма нужда от моята или чиято и да е помощ тук във форума, за мен е удоволствие да усещам разбирането на това, което пиша само от едно изречение. При теб за съжаление е точно обратното. От едно изречение разбирам, че коментарът ти изобщо не е по нечий пост, мнение или питане, а 95% от писането ти е трафик на халос. Тенденциозно пишеш в стил "отнесени от вихъра" /за собствено оправдание на решенията си и чесане на его/ и това личи от птичи поглед. "...'бем ти фирма, сега съм по-добре..." Да, ама - НЕ! Изобщо, ама изобщо не ти е кеф да бачкаш като емплои, но явно ти се налага. И аз ако реша да премина от гастарбайтер в емигрант, ще ми се наложи, щото инак няма кредит, или пък човечна пенсия за осигурен на необлагаем минимум. Времето ще покаже, но в никакъв случай няма ми е добре, а ще го наложат обстоятелствата!!!
И понеже мразя да съм голословен ще дам жокер. НЕ, моят приятел нито е алчен, нито е глупав, а просто от човещина и подведен от хорското мнение и сладките приказки на чорбаджията /само за две-три седмици!!!/, който пък е и баща на негов бивш колега. Както и аз тогава му казах, че ако е много хубаво, сина му нема бачка в друга фирма, ма нейсе, всеки греши! Ти не грешиш ли?
Съжалявам за дългото лирическо отклонение, но винаги го правя, когато ми остане време. Това е лично мнение, което не ангажира никого и в никакъв случай не е персонална нападка, мерене или ненам си там к'во!
Успех на всички!
As for the moral status of majority rule, it must be pointed out that it allows for A and B to band together to rip off C, C and A in turn joining to rip off B, and then B and C conspiring against A, and so on.

Неактивен K.Dragnev

• *
  • *
  • Default Avatar
  • Публикации: 4
« Отговор #18 -: 05 Септември 2017 год. 11:41 часа »
Общо взето  съм съгласен  с мненията  на всички , опитвам се да погледна позитивите  и отрицанията на офертата.

Ква ми е идеята  ли: къде да карам по 3/1 имам ,ама ми се иска по скоро емиграция.Германия на мен не ми харесва макар и да е социална.Мисля , "иншурънса в Англия  е по сигурен от Евросъюза ", а паунда е почти колко то еврото ДА, ма след 2 години дали?
Та не знам  ,защо  е писана тая фирма Marina Europe ltd може да е посредник-В.Чобанов  ми обясни чести 90 паунда , квартира 120/седмица за самостоятелна стая, служебна кола може /би за квартира/ ,горивото го  поемаш ти.Не се спи в камиона на 2-езда са, работа 10-12 часа , къси адреси и  макс. 300км  на удобни места, макар че 600км не винаги се минават за работен период. Като се вземе  иншурънса почваш да работиш като ЛТД и там вече както ти си нагласиш данъците т,е, може да ти остане повече от 90 на ден ,не знам .Та работи се  всъщност за http://www.goldstartransport.co.uk/ ,която е купена преди година от http://www.turners-distribution.com/.Бях приказвал призи 2-3 месеца с български представител на фирмата и ми каза почти същите условия.Но с г-н. Чобанов разговоря вървя по леко /мисля че е шофьор/.Доколкото разбрах във фирмата работят българи   ,но ще се отваря терминал само с българи, като чуя че голяма компания ще почва да работи сериозно с българи и то на условия доста изгодни  за нея почвам да се притеснявам че 12 часа бързо ще станат 15 и т.н.

Но за човек без иншурънс, опит в Англия и оскъдни езикови  познания, може и да е добре за начало.

Неактивен micyri

• Професионален шофьор
  • Публикации: 763
« Отговор #19 -: 05 Септември 2017 год. 12:54 часа »
Един съвет!
Българи.....бягай далече,не се занимавай,особено за работа.
За софра може....
Да не се повтарям,но без език ......проблеми!

И малко спам за релакс:
Росене,как се казва кучето ти?
Питам сериозно?

Неактивен roshko

• Професионален шофьор
« Отговор #20 -: 05 Септември 2017 год. 13:55 часа »
Бела се казва. Не е мое, а на хазяйна.
По принцип  без език не става. Мен пък Германия по-ми харесва и е по-близо, Испания също, ама не бих бачкал при турци българи или руснаци. А без език дотам...

Чрез Бърз отговор, можеш да използваш bulletin board код и усмивчици, както и при обикновен отговор.

Забележка: Тази публикация първо трябва да бъде одобрена от модератор.
Име: Ел. поща:
Потвърждение:

Шофьори на тежкотоварни превозни средства за постоянна работа в Ливърпул, Велико

Започната от Emo_GerasimovФорум Работа

Отговора: 62
Прегледи: 20466
Последна публикация 02 Февруари 2016 год. 14:21 часа
от Emo_Gerasimov
Търся работа за автовоз превози на автомобили от цяла Европа

Започната от стефанФорум Работа

Отговора: 5
Прегледи: 3940
Последна публикация 14 Юни 2017 год. 10:54 часа
от Форумният маневрист
Фирмите вече започнаха да приемат и предложение за работа :)

Започната от micyriФорум Работа

Отговора: 28
Прегледи: 10684
Последна публикация 15 Декември 2016 год. 06:25 часа
от Форумният маневрист
Започвам работа - помагайте със съвети за начинаещи

Започната от martinisФорум Общи теми

Отговора: 37
Прегледи: 18522
Последна публикация 07 Юни 2018 год. 12:25 часа
от driver1
Предлагам работа за международен шофьор на фриго С+Е

Започната от Йордан ДончевФорум Работа

Отговора: 11
Прегледи: 4243
Последна публикация 16 Януари 2018 год. 19:56 часа
от Мариан Маринов
Работа за влекачи и композиции- Бързо плащане!

Започната от biotropicespanaФорум Работа

Отговора: 2
Прегледи: 654
Последна публикация 11 Март 2019 год. 08:09 часа
от Виктор Алексиев
интересна оферта за работа || CODOGNOTTO SK

Започната от codognotto_sofiaФорум Работа

Отговора: 29
Прегледи: 11173
Последна публикация 27 Ноември 2015 год. 19:37 часа
от ivopifeca
Работа за новобранци - Copy/Paste